نویسندگان

 عرفان انبار

درباره این نویسنده

عرفان علاقه بسیار زیادی به تکنولوژی های جدید و نجوم دارد.وی تحصیلات خود را در رشته منهدسی نرم افزار کامپیوتر در سال ۱۳۸۳ به پایان رسانده و اکنون به عنوان سردبیر گجت نیوز و طراح وب سایت مشغول به فعالیت است.

روح الله خزایی

درباره این نویسنده

روح الله کارشناس نقشه است.وی از اولین نویسندگان گجت نیوز بوده و تاکنون مطالب زیادی در این سایت منشر کرده است.روح الله علاقه بسیاری به فناوری های جدید داشته و اکنون به عنوان نویسنده در گجت نیوز فعالیت می کند.

 چنگیز قیاسی

درباره این نویسنده

چنگیز کارشناس علوم ارتباطات و سردبیر هفته نامه کرمانشاه فردا و همچنین مجله اینترنتی گجت نیوز است.چنگیز قیاسی هم اکنون به عنوان نویسنده در گجت نیوز قلم می زند.

ناهید سادات ریاحی

درباره این نویسنده

ناهید سادات ریاحی ، زاده ی اردیبهشت ۶۹ و دانشجوی دکترای شیمی کوانتوم محاسباتی در دانشگاه شهید بهشتی است. او علاقمند به دنیای کوانتوم، تکنولوژی، فوتبال و موسیقی (رپ/راک) بوده و علاوه بر سردبیری دیپ لوک، به طراحی وب و نویسندگی در گجت نیوز، بیگ تم و ماهنامه جیبی GSM مشغول است.

آرمین ذوالفقار

درباره این نویسنده

آرمین گیک است و در کنار تلاش برای کسب مدرک آکادمیک، اکنون اکثر وقتش را برای افزایش دانش خود و انتقال آن به دیگران صرف می‌کند.وی به صنعت خودرو و حواشی آن علاقه مند است و با این وجود، تولید محتوا را در زمینه تکنولوژی را فعالیت ایده آلش تلقی می‌کند.  در پی توسعه اپلیکیشن اندرویدی حرکت می‌کند و حال به عنوان نویسنده با گجت نیوز همکار است.

محمدمصطفی آسیابی

درباره این نویسنده

جوان‌ترین نویسنده گجت‌نیوز علاقه‌ای وصف ناشدنی به گجت‌های جدید و امتحان آن‌ها دارد. او با سخت‌افزار کامپیوترها آشنایی کامل داشته و کشف جزئیات جدید سخت‌افزاری گجت‌های جدید دنیای تکنولوژی را یکی از جالب‌ترین و هیجان‌انگیزترین موضوعات دنیای مدرن امروزی می‌داند. تولید محتوی در حوزه رسانه فناوری را می‌توان یکی از علاقه‌مندی های اصلی او برشمرد.