هدست واقعیت مجازی سامسونگ کودکان

هدست واقعیت مجازی سامسونگ و داستان سرایی برای کودکان

غول دنیای فناوری اخیراً اپلیکیشنی را برای هدست واقعیت مجازی سامسونگ به نام BedTime VR Stories عرضه کرده است که به‌واسطه آن والدین با برقراری ویدیو چت با فرزندانشان در انتهای شب، شانس این را پیدا می‌کنند که برای آن‌ها داستان خوانده و آن‌ها را به خواب ببرند.

والدین همیشه زمان کافی را ندارند تا برای کودکان خود در شب کتاب داستان بخوانند. به‌خصوص اگر آن‌ها به مسافرت رفته باشند و یا ت دیروقت مشغول کار باشند. سامسونگ قصد دارد تا با همگام کردن خانواده‌ها با تکنولوژی این مشکل را حل کند. BedTime VR Stories نام یک اپلیکیشن مخصوص هدست واقعیت مجازی سامسونگ (Samsung Gear VR) است که به خانواده این قابلیت را خواهد داد تا تجربه قصه گویی برای فرزندانشان را بدون نیاز به حضور آن‌ها ارمغان آورد.

شاید در ابتدا فکر کنید که این حرکت رو به جلو و مدرن منجر به قطع ارتباط خانواده و فرزندان شود؛ اما مطمئناً چنین چیزی می‌تواند قابلیتی جذاب برای پدر و مادرانی باشد که سخت مشغول کار تا نیمه شب هستند و از طریق ویدیو چت می‌توانند برای کودکان خود به داستان گویی بپردازند.

اپلیکیشن BedTime V Stories هدست واقعیت مجازی سامسونگ

با هدست واقعیت مجازی سامسونگ همیشه کنار فرزندانتان باشید

البته شما برای کار با این اپلیکیشن نیاز به دو هدست واقعیت مجازی سامسونگ (Samsung Gear VR) و به طبع دو گوشی هوشمند با همین برند که در داخل آن قرا می‌گیرد خواهید داشت. در حال حاضر این اپلیکیشن در انگلستان عرضه شده و سامسونگ از برنامه‌های آتی عرضه عمومی اپلیکیشن BedTime V Stories سخنی به میان نیاورده است.

هرچند که در حال حاضر یک مشکل بزرگی در استفاده از این اپلیکیشن وجود دارد. با توجه به ساطع شدن نور آبی و تحقیقات بسیاری که در ارتباط با استفاده از صفحات نمایش در آخر شب انجام شده است، استفاده از هدست واقعیت مجازی سامسونگ و این اپلیکیشن در آخر شب می‌تواند بر روی خواب شما و کودکان تأثیر منفی بگذارد.

استدلال سامسونگ برای این قضیه تکنولوژی صفحه نمایش OLED است. به گفته این کمپانی کمترین تأثیر را بر روی چشمان مصرف کنندگان دارد.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*