تور معرفی هدست پلی استیشن VR

تور معرفی هدست پلی استیشن VR در ایالات متحده به راه خواهد افتاد

وبلاگ سونی روز گذشته خبر داد که این کمپانی تور ویژه‌ای را آغاز کرده است و طی آن قصد دارد هدست پلی استیشن VR را به‌تمامی مردم ایالات متحده معرفی کند. طی این مسیر مسابقات مختلفی نیز بین شرکت کنندگان هر شهر برگزار می‌شود و به فرد برنده آن شهر جوایز خوبی اهدا خواهد شد.

تور جذاب معرفی هدست پلی استیشن VR در ایالات متحده آمریکا آغاز شده و تا ماه نوامبر نیز به طول خواهد انجامید

کمپانی سونی اعلام کرده که در حال برنامه ریزی جهت راه اندازی یک تور جاده‌ای  مخصوص هدست پلی استیشن VR است. یک تریلی ۱۸ چرخ مزین شده به طرح‌ها و بنر‌های هدست واقعیت مجازی این کمپانی قرار است فستیوال جالبی را در گوشه کناره‌های ایالات متحده به راه بی اندازد و هدف آن نیز معرفی هدست پلی استیشن VR خواهد بود. سونی نام این تور را « جاده‌ای به‌سوی سرافرازی» انتخاب کرده است. این تریلی جذاب هر هفته در شهرهای مختلفی از ایالات متحده توقف خواهد کرد. به گفته سونی این تور از اینک تا ماه نوامبر در جریان خواهد بود.

هدست پلی استیشن VR

هدف اصلی از این تور در ابتدا برند کردن نام پلی استیشن V و سپس میزبانی از تعداد زیادی مردم ایالات متحده جهت تجربه بازی‌های مختلف به‌وسیله این هدست بوده است. هرچند که سونی تا بدین لحظه نامی از این بازی‌ها نیاورده است؛ اما در طول این مدت اجرای تور بدون شک افرادی که در آن شرکت کرده‌اند در شبکه‌های اجتماعی خود قطعاً نام این بازی‌ها را افشا خواهند کرد. در حال حاضر ظرفیت میزبانی این تریلی روزانه حدود چند ده نفر خواهد بود و هر فرد نیز مدت محدودی را برای تجربه استفاده از هدست پلی استیشن VR خواهد داشت.

این تور وقتی جذاب‌تر می‌شود که بدانید در این همایش شما با شرکت در بازی‌های گروهی شانس برنده شدن جوایز خوب و همچنین کسب عنوان «سلطان بازی‌های منطقه خود» را نیز خواهید داشت. این جوایز شامل چند بازی پلی استیشن و همچنین یک کوله پشتی با همین برند خواهد بود. البته لازم به ذکر است که شما در طول این تور می‌توانید.

و در آخر باید به این قضیه اشاره کنیم که شرکت کنندگان می‌توانند برای نخستین بار در طول این تور از سرویس تلویزیونی «پلی استیشن Vue» نیز استفاده کنند. برای این کار تنها کافی است ثبت نام کنید تا بتوانید رابط کاربری و قابلیت‌های این سرویس را از نزدیک مشاهده کنید.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*