گلکسی نوت 6 سامسونگ

گلکسی نوت 6 سامسونگ مجهز به درگاه USB-C خواهد بود

در روزهای اخیر شایعاتی حوالی فبلت غول پیکر گلکسی نوت 6 سامسونگ به گوش می‌رسد. تازه‌ترین آن‌ها اشاره به آن دارد که غول آینده سامسونگ از یک درگاه یو‌اس‌بی نوع سی بهره خواهد برد. علاوه بر آن سامسونگ نسخه مخصوصی از هدست Gear VR را مجهز به همین درگاه روانه بازار می‌کند.

گلکسی اس 7 و اس 7 اج مدتی است که در قفسه فروشگاه‌ها موجود هستند و سامسونگ سود جالب توجهی را نیز در سه ماهه نخست سال 2016 به جیب زده است.

تجهیز گلکسی نوت 6 سامسونگ به درگاه نوع سی از خریداران این کمپانی می‌کاهد؟

پس از این دو پرچم‌دار، سامسونگ خودش را برای عرضه یک محصول غول‌پیکر از خانواده گلکسی نوت‌ها آماده می‌کند. این خانواده چند سالی می‌شود که آغاز به کار کرده و حالا تاکتیک‌های این غول کره‌ای در سال جدید میلادی نسبت به گذشته به‌کل تغییر کرده است؛ بنابراین می‌توانیم انتظارات خودمان را از گلکسی نوت 6 بالا ببریم. چند وقتی می‌شود که انتشار شایعات در ارتباط با این کهکشانی زیاد شده است. این نشان می‌دهد که سامسونگ قصد دارد تا محصولی متفاوت از سایر رقبایش را به بازار بفرستد و همچنان خودش را از دیگر تولیدکنندگان دستگاه‌های اندرویدی متمایز نگه دارد.

گزارش‌های اخیر ادعا می‌کنند که گلکسی نوت 6 سامسونگ به یک درگاه USB نوع C مجهز خواهد بود؛ این در حالی است که دو پرچم‌دار کره‌ای‌ها به نام گلکسی اس 7 و اس 7 اج با درگاه‌های قدیمی‌تر میکرو یو‌اس‌بی روانه بازار شده‌اند.

در اینجا دلایل زیادی می‌تواند وجود داشته باشد با توجه به آن که مدیرعامل سامسونگ ادعا می‌کرد هنوز زمان ورود درگاه یو‌اس‌بی نوع C فرا نرسیده است، محصول آینده خود را مجهز به چنین ویژگی روانه بازار خواهد کرد. بدون شک انتقال سریع فایل‌ها بین گوشی هوشمند و کامپیوتر و همچنین استفاده راحت از سیگنال‌های ارتباطی بدون کمترین مشکلی دلیل اصلی این اتفاق بوده است. با وجود ویژگی‌های جدید، گلکسی نوت 6 سامسونگ می‌تواند یک دستگاه شناخته شده و قدرتمند برای رفع تمامی نیازهای کاربران باشد.

گلکسی نوت 6 سامسونگ

با توجه به اینکه کمپانی سامسونگ، هدف اصلی خودش را رضایت مخاطبین متوسط و نه چندان حرفه‌ای خود قرار داده است؛ ممکن است باز هم بخواهد تا محصول خودش را با درگاه میکرو یو‌اس‌بی روانه بازار کند تا آن‌ها بتوانند بدون هیچ مشکلی در خانه و محل کار از گوشی خود استفاده کنند. علاوه بر آن هدست واقعیت مجازی Gear VR سامسونگ نیز دلیل خوبی برای عدم استفاده از درگاه نوع سی می‌تواند باشد؛ چراکه این محصول تنها از درگاه‌های میکرو یو‌اس‌بی پشتیبانی به عمل می‌آرود.

اگر چنینی چیزی صحت داشته باشد و گلکسی نوت 6 سامسونگ با یک درگاه نوع سی به بازار عرضه شود، می‌توانیم انتظار داشته باشیم که نسخه تازه‌ای از هدست واقعیت مجازی سامسونگ مناسب گوشی‌هایی با چنین درگاه مدرنی نیز عرضه خواهد شد.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

یک دیدگاه