نسخه 5.0 کیبورد گوگل

با کیبورد گوگل حالا می‌توانید یک دستی تایپ کنید

نسخه 5.0 کیبورد گوگل بالاخره منتشر شد. در این نسخه شما با ویژگی‌های بسیار کاربردی و جذابی مانند ژستور حرکت بین کلمات، تایپ یک دستی و همچنین قابلیت‌هایی مانند تنظیم ارتفاع این صفحه کلید روبه‌رو خواهید شد که هر کدام به‌مراتب تایپ کلمات را برای شما لذت‌بخش‌تر از گذشته خواهند کرد.

روز دوشنبه گوگل به‌روزرسانی جامعی را برای اپلیکیشن «کیبورد گوگل» منتشر کرد که به‌صورت رایگان بر روی گوگل پلی قرار گرفته است. کیبورد گوگل به‌عنوان یکی از محبوب‌ترین صفحات کلید مجازی پلتفرم موبایل است که رقابت تنگاتنگی را با اپلیکیشن‌هایی نظیر SwiftKey و Fleksy دارد.

در این به‌روزرسانی کیبورد گوگل ویژگی‌های بسیار کاربردی مانند «تایپ یک دستی» اضافه شده است. این می‌تواند جذاب باشد که شما خیلی راحت قادر به استفاده از گوشی خود و چت کردن با دوستانتان تنها با یک دست خواهید بود. وجود چنین چیزی به‌خصوص برای دستگاه‌هایی با صفحه نمایش بزرگ مانند نکسوس 6 و یا فبلت‌های دیگر موجود در بازار یک قابلیت عالی به‌حساب می‌آید.

نسخه 5.0 کیبورد گوگل

اما اضافه شدن این ویژگی تنها تغییر ایجاد شده نیست. در کنار کلید فاصله شما شاهد دو آیکون جدید هستید که این صفحه کلید را به یک صفحه شماره گیر تلفن تبدیل خواهد کرد. ارتفاع این کیبورد از سوی کاربران قابل تنظیم است. شما می‌توانید با رفتن به بخش تنظیمات این صفحه کلید و سپس گزینه Keyboard height، ارتفاع کیبورد گوگل را در 5 حالت مختلف از کوتاه تا بلند تنظیم کنید. میزان پاسخ‌دهی فشار انگشتان شما بر روی کلیدها نیز با پیشرفت خیلی خوبی همراه شده است. گوگل ازاین‌پس از تمامی کاربران کمک خواهد گرفت تا با ارسال عبارات پیشنهادی، به هرچه بهتر شدن بخش حدس کلمات این صفحه کلید کمک کنند.

نسخه 5.0 کیبورد گوگل

یکی دیگر از قابلیت‌های جذاب اضافه شده به این صفحه کلید ژستور اضافه شده جهت جابه‌جایی راحت و بی‌دردسر بین کلمات تایپ شده است. برای دسترسی به این قابلیت کافی است انگشت خود را کمی بر روی کلید فاصله نگه دارید و سپس انگشت خود را به سمت چپ و راست تکان دهید تا نشانگر هدایت شونده ظاهر شود.

در نهایت باید گفت که کادری در اطراف کلیدها نقش بسته است تا مرز بین آن‌ها مشخص شود و کاربر احساس بهتری را در هنگام لمس آن‌ها داشته باشد.

نسخه 5.0 کیبورد گوگل

دانلود نسخه 5.0 کیبورد گوگل

نسخه 5.0 کیبورد گوگل در حال انتشار برای مناطق مختلف است. از این لینک می‌توانید شانس خودتان را برای دریافت این نسخه امتحان کنید. اگر به‌روزرسانی مربوطه برای شما قابل دسترسی نبود می‌توانید از طریق وب‌سایت Androidpolice به صورت مستقیم فایل APK آن را دریافت کنید.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*