تولید 200 هزار خودرو تسلا مدل 3 اس

۲۰۰ هزار خودرو تسلا مدل ۳ اس تا نیمه دوم ۲۰۱۷ تولید خواهند شد

کمپانی تسلا برنامه ریزی جامعی را برای چند سال آینده خود در نظر گرفته است. به گفته ایلان ماسک در نیمه دوم سال آینده‌ی میلادی ۲۰۰ هزار خودرو تسلا مدل ۳ اس تولید خواهد شد که همگی در ابتدای سال ۲۰۱۸ به دست مشتریانشان می‌رسند. علاوه بر آن خط تولید خودروی تسلا مدل ۳ نیز با سرعت بیشتری پیش خواهد رفت.

ایلان ماسک مدیرعامل کمپانی تسلا در صحبت‌های اخیر خودش به بهبود یافتن تولیدات خودروهای این کمپانی اشاره کرده است. این بهبود تولیدات در حال تبدیل شدن به اولویت فوری کمپانی تسلا است و آن‌ها قصد دارند تا تولیدات خودرو تسلا مدل ۳ را به ۵ برابر میزان رزرو آن برساند. ایلان ماسک می‌گوید :

تسلا قصد دارد تا خودش را به عنوان بهترین خودروساز جهان معرفی کند. در حال حاضر بهترین مهندسان بخش تولیدی در حال پیوستن به شرکت ما هستند.

بخشی از طرح جسورانه ایلان ماسک که امروز اعلام شد تولید ۵۰۰ هزار دستگاه خودرو در کل سال ۲۰۱۸ میلادی است که این کمپانی از همین حالا برای ۲ سال آینده برنامه ریزی کرده است. ماسک می‌گوید که این شرکت به دنبال افزایش توانایی‌های تولید خودرو مدل ۳ تا یکم ماه ژوئیه سال جاری است. این کمپانی تمام تلاش خودش را خواهد کرد تا در این بازه زمانی تمامی دستگاه‌های مدنظر را تولید کند.

تسلا نیمه دوم سال آینده ۲۰۰ هزار خودرو تسلا مدل ۳ اس (نسخه بهبود یافته Tesla 3) را تولید خواهد کرد

به گفته ایلان ماسک، در نیمه دوم سال ۲۰۱۷ میلادی نیز شاهد تولید ۱۰۰ الی ۲۰۰ هزار دستگاه خودرو تسلا مدل ۳ اس خواهیم بود. این خودرو نسخه‌ی بهبود یافته‌ی مدل ۳ است که دارای قدرت و امکانات بیشتری از تولیدات فعلی تسلا خواهد بود. تسلا همچنین می‌خواهد تا پایان سه ماهه دوم سال جای، روند تولید ۲,۰۰۰ خودرو در هفته را ادامه دهد.

بدین ترتیب دیگر سال‌های آینده شاهد تأخیر یک ساله در عرضه محصولات این کمپانی نخواهیم بود. به گفته مدیرعامل این تولید کننده اگر شما قصد خرید یک خودرو تسلا مدل ۳ اس را داشته باشید؛ با سفارش آن اواخر سال ۲۰۱۷ آن را پس از مدت کوتاهی اوایل سال ۲۰۱۸ تحویل خواهید گرفت.

این کمپانی به قدری عزم خود را جزم کرده است که ایلان ماسک به مزاح در مصاحبه اخیر خود گفته است من حتی در کیسه خواب درون دفترم می‌خوابم و تا شب پشت میز موجود در خط تولید محصولاتمان سپری می‌کنم.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*