تماشا کنید: انقلاب مایکروسافت با تکنولوژی Pre-Touch ؛ واکنش نمایشگر قبل از لمس شما

کمپانی مایکروسافت در حال کار بر روی یک گوشی هوشمند است که به تکنولوژی Pre-Touch مجهز شده است. در واقع این تکنولوژی نیاز شما را به فشردن صفحه‌نمایش گوشی برطرف می‌کند و قبل از آن‌که شما بخواهید قسمتی از صفحه را لمس کنید، به‌صورت هوشمند و بدون نیاز به لمس آن کار انجام خواهد گرفت.

یک گوشی هوشمند به معنای واقعی قبل از آن‌که شما از آن چیزی بخواهید، آن انجامش خواهد داد. به نظر می‌رسد که چنین چیزی یک انتظار غیرممکن و خیالی باشد؛ اما مایکروسافت با یک گوشی هوشمند نمونه یک گام به تحقق یافتن این رؤیا نزدیک‌تر شده است. این گوشی هوشمند قادر است قبل از آن‌که انگشتان شما صفحه را لمس کنند واکنش نشان داده و شما را از لمس شیشه صفحه‌نمایش برای انجام امور بی‌نیاز کند.

تکنولوژی Pre-Touch و بی‌نیازی از لمس صفحه نمایش

توجه داشته باشید منظور ما به‌عنوان‌مثال پخش خودکار یک ویدیو بر روی یوتیوب نیست؛ بلکه این تکنولوژی فوق‌العاده جذاب به نظر می‌رسد. با استفاده از سنسورهایی که در امتداد حاشیه‌های این دستگاه قرار گرفته، تکنولوژی Pre-Touch گوشی هوشمند جدید مایکروسافت قادر است تا چگونگی قرارگیری موقعیت دستان شما را تعیین کند و به‌محض آن‌که انگشتان کاربر به صفحه‌نمایش نزدیک شد، آن‌ها را کاملاً درک خواهد کرد.

تکنولوژی Pre-Touch مایکروسافت

نکته قابل توجهی که در ویدیو زیر این مطلب مشاهده می‌شود، به نمایش درآمدن پاپ آپ‌های مربوط به تنظیمات پخش در هنگام پخش یک فایل ویدیویی است.شما علاوه بر نزدیک کردن انگشت خود به قسمت میانه تصویر، می‌توانید از سمت چپ و راست صفحه‌نمایش نیز برای نمایش این تنظیمات به‌صورت یک دستی اقدام کنید. این ویژگی فوق‌العاده‌ای برای کاربرانی است که یک دستی به تماشای ویدیو می‌پردازند. علاوه بر آن شما در هنگام پخش ویدیو دو انگشت را در سمت‌های چپ و راست قرار دهید، تنظیمات بیشتری نیز نمایان می‌شوند.

هرچند که در ویدیو انتشار یافته هیچ نشانه‌ای از تجاری کردن این گوشی و تکنولوژی Pre-Touch وجود ندارد؛ اما قطعاً وجود چنین ویژگی جذابی می‌تواند گوشی‌های هوشمند این کمپانی را با محبوبیت فوق‌العاده‌ای روبه‌رو سازد. تکنولوژی Pre-Touch را باید رقیب قدرتمند لمس سه بعدی اپل دانست با این تفاوت که مانند رقیب کوپرتینویی خود، مایکروسافت این تکنولوژی را به چیزی محدود نکرده است.

جذاب‌ترین قسمت این خبر وقتی است که تصور می‌کنید در آینده‌ای نزدیک دیگر نیازی نخواهد بود تا صفحه‌نمایش گوشی هوشمند خود را لمس کنید و دیگر از شر زود به زود تمیز کردن آن راحت خواهید شد. شما را دعوت می‌کنیم تا ویدیو مربوط به تکنولوژی Pre-Touch مایکروسافت را مشاهده کنید.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*