25 ساعت استفاده از هدست واقعیت مجازی

یک فرد با 25 ساعت استفاده از هدست واقعیت مجازی رکورد زد

فردی به نام «درک وسترمن» توانسته با 25 ساعت استفاده‌ی مداوم از هدست واقعیت مجازی اچ تی سی وایو رکوردزنی کند. این فرد برای رکوردزنی خود عنوان Tilt Brush که در اصل نقاشی سه بعدی است را برگزید و طی این مدت به صورت دائم از آن استفاده کرد.

علاقه‌مندان به بازی‌های کامپیوتری ساعت‌های زیادی را صرف اجرای بازی‌ها می‌کنند؛ اما به نظر شما یک گیمر چه رکوردی را از خودش در استفاده از هدست واقعیت مجازی به جا گذاشته است؟ جالب است بدانید که اخیراً فردی به نام «درک وسترمن» توانسته رکورد 25 ساعت استفاده از هدست واقعیت مجازی را به نام خودش ثبت کند. لازم به ذکر است که وی برای انجام این کار از هدست واقعیت مجازی HTC Vive استفاده کرده است.

25 ساعت استفاده از هدست واقعیت مجازی

به گفته وسترمن او قصد داشته است که یک رکورد جهانی را برای استفاده از هدست واقعیت مجازی به نام خودش ثبت کند. پس از در جریان گذاشتن گینس از این قضیه، شانس خودش را می‌خواهد امتحان کند. جالب اینجاست که وسترمن برای ثبت این رکورد تنها باید یک بازی را انتخاب می‌کرد و به طور مداوم آن را بازی می‌کرد. به همین خاطر او عنوان «Tilt Brush» را انتخاب می‌کند. این عنوان در اصل تجربه یک نقاشی تمام عیار در دنیای واقعیت مجازی را به کاربرانش القا می‌کند. وسترمن در این باره می گوید:

من می‌خواستم عنوانی را انتخاب کنم که آزادی بیشتری به من می‌داد. به همین جهت نقاشی در دنیای سه بعدی را انتخاب کردم و 25 ساعت مداوم آن از آن استفاده کردم.

25 ساعت استفاده از هدست واقعیت مجازی

وسترمن در حالی رکورد استفاده از هدست واقعیت مجازی را به نام خود ثبت کرد که طی انجام آن با مشکلات زیادی مانند حالت تهوع مواجه شد

این 25 ساعت استفاده از هدست واقعیت مجازی بدین معنی است که وی مجبور بود بدون آن که هدست را از روی صورت خود بردارد به خوردن غذا، دستشویی و غیره  نیز بپردازد. استفاده از هدست‌های واقعیت مجازی  به مدت طولانی می‌تواند به صورت مستقیم بر روی بدن فرد تأثیر بگذارد. یکی از این مشکلات می‌تواند حالت تهوع باشد. وستر من نیز پس از گذشت 17 ساعت به چنین چیزی دچار شد؛ اما همچنان به رکوردزنی خودش ادامه داد تا هرطوری که بود توانست 25 ساعت دوام بیاورد. رکوردی که او زد آنقدر خوب است که بعید به نظر می‌رسد فردی به این زودی‌ها بتواند آن را جابه‌جا کند.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*