زد تی ای Axon 2

زد تی ای Axon 2 به صفحه نمایش ۲K مجهز خواهد شد

به‌زودی قرار است گوشی هوشمند زد تی ای Axon 2 عرضه شود. در همین حال مدیرعامل این کمپانی می‌گوید که به جهت عرضه محصولات واقعیت مجازی زد تی ای در آینده‌ای نزدیک؛ آن‌ها از یک صفحه‌نمایش با رزولوشن ۲K و فوق‌العاده با کیفیت را در پرچم‌دار خود استفاده کرده‌اند.

وجود یک صفحه‌نمایش با کیفیت ۲K در یک گوشی هوشمند همواره از مهم‌ترین مباحث بوده است. بسیاری از کارشناسان معتقدند که پنل‌ گوشی‌های هوشمند نیازمند رزولوشن بالایی نیستند؛ این در حالی است که برخی دیگر معتقدند وجود این صفحات برای آینده ضروری است.

«ریچارد یو» مدیرعامل هواوی همیشه از منتقدین استفاده از صفحات نمایش ۲K در گوشی‌ها بوده است. وی اخیراً نظر خود را تغییر داده است. چند هفته قبل وی توضیح داد که وجود یک صفحه‌نمایش با رزولوشن ۲K برای گوشی‌های هوشمند زیر ۶.۵ اینچ غیرضروری است؛ اما وجود آن‌ها برای هدست‌های واقعیت مجازی کاملاً لازم و حتی کم هستند. به همین جهت هواوی تصمیم دارد تا سال جاری یک گوشی هوشمند با صفحه‌نمایش ۲K فوق العاده با کیفیت را روانه بازار کند.

حال نوبت به دیگر کمپانی چینی یعنی زد تی ای است که در این راه قدم بردارد. «زنگ ژوژونگ» مدیرعامل این کمپانی در تازه‌ترین اظهار نظر خود گفته که گوشی هوشمند زد تی ای Axon 2 که در واقع پرچم‌دار آینده این کمپانی نیز خواهد بود، از یک صفحه‌نمایش با وضوح ۲K بهره می‌برد. به گفته وی صفحه‌نمایش این محصول دارای شفافیت فوق‌العاده‌ای بوده و جزو بهترین صفحات نمایش گوشی‌های هوشمند خواهد بود که تا به حال عرضه شده‌اند. این صفحه‌نمایش کیفیت بسیار خوبی را نیز برای استفاده از هدست واقعیت مجازی ارائه می‌دهد که منجر به تجربه لذت‌بخش آن خواهد شد.

هدف اصلی استفاده از یک صفحه نمایش ۲K در گوشی هوشمند زد تی ای Axon 2 ؛ لذت بردن کاربران از تجربه دنیای واقعیت مجازی است

مدیرعامل زد تی ای همچنین تصویری مربوط به دنیای واقعیت مجازی منتشر کرده است که مربوط به محصولات واقعیت مجازی زد تی ای در آینده است. عرضه یک هدست واقعیت مجازی از سوی این کمپانی دور از انتظار نیست، چرا که بسیاری از تولیدکنندگان به سمت این قضیه رو آورده‌اند. زنگ معتقد است که یک تجربه خوب واقعیت مجازی فقط نیازمند یک صفحه با رزولوشن بالا نیست. عوامل دیگری نیز هستند که در این قضیه ایفای نقش می‌کنند. از این عوامل می‌توان به وسعت رنگ، زمان پاسخ دهی، نسبت ابعاد و مصرف برق صفحه‌نمایش اشاره کرد.

زد تی ای Axon 2

با توجه به این گفته‌ها به نظر می‌رسد که وی ضمانت می‌دهد تا کاربران از صفحه‌نمایش گوشی زد تی ای Axon 2 لذت کامل را برده و در کنار آن نیز تجربه عالی واقعیت مجازی را به دست آورند. این کمپانی از سال ۲۰۰۹ مشغول کار بر روی محصولات واقعیت مجازی است و طی این مدت مهندسان زیادی را به استخدام درآورده است.

علاوه بر گوشی زد تی ای Axon 2 به نظر می‌رسد که ما به‌زودی شاهد عرضه هدست واقعیت مجازی این کمپانی نیز باشیم. در حال حاضر اطلاعات دیگری در این ارتباط وجود ندارد.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*