کانکتور هوشمند

آیفون 7 به کانکتور هوشمند مجهز نخواهد بود (شایعه)

چندی پیش تصویری از آیفون 7 (iPhone 7) به بیرون درز کرد که بر اساس آن کانکتور هوشمند و دوربین دوگانه‌ای پشت این محصول قابل مشاهده بودند. بسیاری از افراد این تصویر را غیرواقعی خواندند اما برخی بر این باور بودند که این تصویر محصول نهایی آیفون 7 است؛ اما به نظر می‌رسد که آیفون 7 به کانکتور هوشمند مجهز نخواهد بود

کانکتور هوشمند آیفون 7از زمانی که اپل کانکتور هوشمند (Smart Connector) را با آیپد پرو به ارمغان آورد، این شایعه وجود داشت که سایر محصولات آینده اپل نیز به این کانکتور تجهیز خواهند شد اوایل سال بود که اپل آیپد پرو 9.7 اینچی را نیز با این کانکتور روانه بازار کرد تا شایعات همگی به سمت آن بروند که آیفون 7 نیز به این تکنولوژی مجهز است.

حالا اگر شما هم امیدوار بودید که آیفون آینده اپل نیز از این تکنولوژی بهره‌مند باشد، ممکن است شاهد کانکتور هوشمند نباشید. Mac Otakara در گزارش جدید خود ادعا می‌کند که اپل تصمیمی برای استفاده از کانکتورهای مدرن خود بر روی گوشی‌های هوشمند ندارد. هرچند که این گزارش دلیلی برای عدم استفاده از این کانکتور را اعلام نکرده است.

پیش از این تصویری از آیفون 7 به بیرون درز کرده بود که ادعا می‌کرد این محصول از دو دوربین، خطوط آنتن بازطراحی شده و همچنین  از یک کانکتور هوشمند بهره می‌برد. در این بین بسیاری از افراد این تصویر را جعلی خوانده بودند که به نظر هم چنین چیزی درست است.

بدون شک وجود یک کانکتور هوشمند بر روی آیفون بعدی اپل می‌تواند چیز جذابی باشد؛ اما شاید ما تا سال آینده و عرضه آیفون‌های نسل بعدی شاهد حضور آن‌ها در گوشی‌های هوشمند اپل نباشیم.

کاربرد کانکتور هوشمند

به‌وسیله کانکتورهای هوشمند کاربران قادر خواهند بود تا کیبوردهای اکسترنال، باتری کیس‌های کوک و همچنین شارژر مغناطیسی را به دستگاه خود متصل کنند. علاوه بر آن وجود چنین کانکتوری در نهایت منجر به کاهش ضخامت بدنه نیز خواهد شد. تا پیش از این ما بر روی آی‌پد پرو اپل شاهد این کانکتور بودیم. کانکتوری که خیلی زود توانست نزد کاربران اپل محبوب شود و مورد استفاده گرار گیرد.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*