سنسور هوشمند uHoo برای هوا

سنسور هوشمند uHoo ، کیفیت هوای منزل شما را بررسی خواهد کرد

به‌تازگی یک کمپانی سنگاپوری سنسور ارزیابی کیفیت هوایی را به نام «سنسور هوشمند uHoo» تولید کرده‌ که این سنسور علاوه بر ارزیابی کیفی هوای منزل، قادر است تا میزان دی اکسید کربن، مونوکسید کربن، گرد و غبار، رطوبت، دما، ازن، ترکیبات آلی فرار و همچنین فشار هوا را مورد ارزیابی قرار دهد.

آلودگی هوا یکی از نگرانی‌های عمده به‌خصوص برای افراد مبتلا به مشکلات تنفسی است. به همین جهت کیفیت هوای منزل یکی از مهم‌ترین نکات خواهد بود.

در حال حاضر دستگاه‌های زیادی در بازار وجود دارد که می‌تواند جهت ارزیابی کیفیت هوای خانه‌ها مورد استفاده قرار بگیرد اما سنسور هوشمند uHoo ادعا می‌کند که پیشرفته‌ترین سنسور در زمینه ارزیابی هوای محیط‌های داخلی است. سنسور هوشمند uHoo دارای هشت سنسور مجزا است که همگی با یکدیگر تعامل خوبی را برقرار می‌کنند.

سنسور هوشمند uHoo برای هوا

کیفیت هوای منزل را به سنسور هوشمند uHoo بسپارید

سنسور هوشمند uHoo نه تنها کیفیت هوای منزل را چک می‌کند، بلکه قادر به‌اندازه گیری سطح مواد سمی و حساسیت زای خطرناک در محیط منزل است. این گجت هوشمند می‌تواند به‌طور ویژه‌ای دی اکسید کربن، مونوکسید کربن، گرد و غبار، رطوبت، دما، ازن، ترکیبات آلی فرار و همچنین فشار هوا را مورد ارزیابی قرار دهد.

در کنار این گجت یک اپلیکیشن موبایلی نیز وجود دارد. به کمک این اپلیکیشن می‌توانید از خطرناک شدن هواوی منزل مطلع شوید، یک ردیاب سلامت برای تغییرات در طول زمان تعیین کنید و همچنین اطلاعات کیفیت هوا در تمامی اتاق‌های منزل همراه با تمامی دستگاه‌ها را به‌صورت خودکار ثبت کنید. لازم به ذکر است که این اپ قابل نصب بر روی دو سیستم عامل اندروید و آی او اس بوده و با وای-فای به دستگاه متصل خواهد شد.

سنسور هوشمند uHoo برای هوا

سنسور هوشمند uHoo در حال حاضر در دو بیمارستان و یک مرکز کنوانسیون مورد استفاده قرار گرفته است. کمپانی سنگاپوری سازنده‌ی این گجت خانگی قصد دارد تا با راه اندای یک کمپین در Indiegogo حمایت‌های لازم را برای تولید انبوه محصولش کسب کند.

در حال حاضر مدل کلاسیک این محصول در Indiegogo با قیمت ۸۹ دلار به فروش می‌رسد. مدل پریمیوم سنسور هوشمند uHoo نیز دارای قیمتی معادل ۱۳۹ دلار بوده که تا اواخر ماه نوامبر به دست مشتریان نخواهد رسید.

سنسور هوشمند uHoo برای هوا

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*