طرح کامپیوتری آیفون 7

طرح کامپیوتری آیفون ۷ اپل دیده شد

طرح کامپیوتری آیفون ۷ (iPhone 7) در فضای مجازی رویت شد. خبر‌های مربوط به گوشی بعدی کمپانی اپل همچنان در تنور شایعات داغ است. در حالی که چند ماه تا رونمایی رسمی از آیفون ۷ و آیفون ۷ پلاس باقی مانده، Steve Hemmerstoffer فاش کننده‌ی مشهور با اکانت توییتری OnLeaks@ در حساب کاربری توییتر خود طراحی کامپیوتری آیفون ۷ اپل را به اشتراک گذاشت.

این طراحی که توسط نرم‌افزار CAD طراحی شده، تغییرات نسخه‌ی جدید آیفون را به نمایش گذاشته است. دو خط آنتن در پشت حذف شده و یک پورت کانکتور هوشمند بزرگ به گوشی آیفون ۷ پلاس اضافه شده است.

این تصاویر جدید از Catcher (پیمانکاری وابسته به کمپانی Apple که برای این شرکت کار می‌کند) به‌دست آمده و اگر گمان می‌کنید که این طرح کامپیوتری آیفون ۷ ممکن است پایه و اساس درستی نداشته باشد باید گفت؛ دو سال قبل طرح‌های کامپیوتری از آیفون ۶ که تا آن زمان هنوز دیده نشده بود، از این گوشی به بیرون درز کرد و دقیقا همان طرحی را نشان داد که شش ماه بعد توسط اپل رونمایی شد. برآمدگی دوربین و خطوط آنتن همان بود که طرح CAD کامپیوتری نشان می‌داد.

طرح کامپیوتری آیفون ۷ اپل نیز رویت شد

شاید این طراحی کامپیوتری از آیفون ۷ نیز چنین داستانی داشته باشد. این طرح حدود سه یا چهار ماه قبل منتشر شد و درست به همان اندازه‌ی زمانی است که طرح کامپیوتری آیفون ۶، قبل از رونمایی رسمی از آن دیده شد. آن هنگام که طرح CAD درست نشان داد، اگر قرار باشد تاریخ دوباره تکرار شود، می‌توان تا حدود زیادی به این طرح جدید نیز اعتماد کرد.

در این تصویر یک دوربین دوگانه در گوشی بزرگ‌تر آیفون ۷ پلاس دیده می‌شود و دوربین‌های پشت در هر دو مدل جدید آیفون بیرون زده است. در مدل امسالی حلقه‌ای در اطراف لنزها دیده نمی‌شود. در طرح کامپیوتری آیفون ۷ همچنین جک هدفون ۳.۵ میلی‌متری نیز حذف شده و این بدان معناست که کسانی که می‌خواهند در حریم خصوصی خود موسیقی گوش کنند باید از هدفون‌ها و ایرفون‌هایی استفاده کنند که به پورت لایتنینگ مجهز باشد. نبود جک هدفون در آیفون ۷ می‌تواند ضد آب بودن این مدل را آسان‌تر کند، وجود منافذ و پورت‌های کمتر، یعنی اینکه برای نفوذ آب به داخل دستگاه، راه‌های کمتری نیز وجود خواهد داشت. حذف شدن جک هدفون می‌تواند به ساخت نازک‌تر این دستگاه نیز کمک شایانی کند. باید دید محصول جدید اپل در زندگی واقعی چگونه عمل خواهد کرد. در تصویر زیر طرح کامپیوتری آیفون ۷ پلاس را می‌بینید.

طرح کامپیوتری آیفون 7 پلاس

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*