پرچم‌دار

سامسونگ پنج پرچم‌دار در سال ۲۰۱۷ معرفی خواهد کرد

هواداران سامسونگ قبل از اینکه بخواهند به پرچم‌داران این کمپانی در سال آینده فکر کنند، منتظر محصول متمایز و جدید این شرکت در سال جاری هستند. گلکسی نوت ۶ (Samsung Galaxu Note 6) در ماه‌های آینده معرفی می‌شود و تا رونمایی از پرچم‌داران سال بعد زمان زیادی باقی مانده است. به نظر می‌‌رسد کمپانی کره‌ای سامسونگ در سال ۲۰۱۷ از ۵ پرچم‌دار خود رونمایی خواهد کرد.

همانطور که می‌دانید، بازار تلفن‌های هوشمند برای بسیاری از کاربران عادی شده است و به همین دلیل شرکت‌های بزرگی نظیر اپل و سامسونگ اگر بخواهند با همین روند و بدون هیچ نوآوری متفاوت پیش روند، مطمئنا کاربران هرساله پول زیادی را برای خرید یک پرچم‌دار دیگر صرف نخواهند کرد. به همین دلیل روی آوردن چنین شرکت‌هایی به تلفن‌های متفاوت و تاشو، بدن سرامیکی یا شیشه‌ای و… می‌تواند افت احتمالی بازار تلفن و تبلت‌های هوشمند در آینده را از بین ببرد.

گلکسی ایکس؛‌اولین پرچم‌دار تاشوی سامسونگ

این پنج پرچم‌دار قدرتمند شامل گلکسی S8 (به همراه نسخه خمیده)، گلکسی نوت ۷ (به همراه نسخه خمیده) و همچنین گلکسی ایکس (Samsung Galaxy X) می‌شوند. گفته می‌شود صفحه‌نمایش چهار تلفن اول با رزولوشن ۲.۵K و پنل سوپر آمولد طراحی شده است و شامل فناوری تنظیم پیکسل RBG می‌شود. اما گلکسی X سامسونگ از چه نظر با چهار پرچم‌دار همیشگی این شرکت متمایز است؟

گلکسی ایکس اولین تلفن تاشوی سامسونگ است که رزولوشن صفحه‌نمایش آن ۴K بوده و از فناوری تنظیم رنگ Diamond PenTile بهره می‌برد. حدود یک سال پیش بود که خبر‌هایی پیرامون پروژه Valley سامسونگ منتشر شد و انتظار می‌رفت اولین تلفن تاشوی سامسونگ در سال ۲۰۱۷ روانه بازار شود.

پرچم‌دار

کارشناسان معتقدند این تلفن همچون کیف پول، به‌راحتی تا می‌شود و جابجایی آن بسیار آسان خواهد بود. مهندسان کمپانی سامسونگ تاکنون پتنت‌های متعددی پیرامون این تکنولوژی طراحی کرده‌اند که بسیار کاربردی هستند. بدین ترتیب در آینده از انتشار اطلاعات لو رفته پیرامون چنین محصول تاشو و متفاوتی از سامسونگ غافلگیر نشوید. نظر شما پیرامون چنین محصولی چیست؟

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

یک دیدگاه

  1. شایعه است و اگرم درست باشه دوست داشتن گوشی به همین تخت بودن یا ادج بودنش واگر خمیده باشه حال نمیده