اپلیکیشن تماس تصویری Due

گوگل اپلیکیشن تماس تصویری Duo را معرفی کرد؛ تماس‌هایی جذاب‌تر از گذشته

ظاهراً گوگل قصد دارد تا بخش نرم افزاری خود را بیش از پیش تقویت کند. اپلیکیشن تماس تصویری Duo پس از پیام‌رسان Allo دومین سورپرایز نرم افزاری است که طی کنفرانس Google I/O 2016 شاهد رونمایی از آن بودیم. این اپلیکیشن که در تابستان سال جاری برای دو پلتفرم اندروید و iOS عرضه خواهد شد، تماس‌های تصویری بسیار باکیفیتی را برای شما به ارمغان خواهد آورد.

کمپانی گوگل گویا به روی برخی از ملزومات گذشته تمرکز کرده است. پس از رونمایی از یک اپلیکیشن گالری نامحدود اندرویدی به نام Google Photos در اواخر سال گذشته، نوبت به آن رسید تا ما طی کنفرانس Google I/O 2016 شاهد معرفی پیام‌رسان Allo و یک اپلیکیشن تماس تصویری Duo باشیم که ارتباط‌های صوتی را خیلی بهتر و آسان‌تر از گذشته خواهد کرد.

اپلیکیشن تماس تصویری Due

ویژگی‌های بارز اپلیکیشن تماس تصویری Duo

  • تماس‌هایی رمزگذاری شده
  • قابل اعتماد
  • رابط کاربری آسان و دلپذیر
  • برقراری تماس‌های صوتی و تصویری با کیفیت HD

اپلیکیشن تماس تصویری Due

اما شاید نقطه‌ی قوت اپلیکیشن تماس تصویری Duo را بتوان ویژگی به نام “Knock-Knock” دانست. این ویژگی جدید قبل شما را قادر می‌سازد تا قبل از آن که به تماس شخصی پاسخ دهید، آن شخص را مشاهده کنید. ‌بنا‌براین شما یک پیش زمینه‌ای را از محیط حال حاضر کاربری که به شما تماس گرفته پیدا خواهید کرد. گوگل همچنین اعلام کرده است که خیلی سخت در حال کار بر روی کدک‌های تصویری به جهت ارائه یک کیفیت تماس تصویری HD و کاملاً صاف و خوب است.

اپلیکیشن تماس تصویری Duo در تابستان پیش رو برای دو پلتفرم اندروید و iOS عرضه خواهد شد.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*