مپ های تاون هال 7

بهترین مپ های تاون هال ۷ بازی کلش آف کلنز

مدتی است کلش آف کلنز به یکی از پرطرفدارترین عناوین بازی‌های موبایل بدل گشته که بازیکنان زیادی در سطوح مختلف در آن فعالیت می‌کنند. در ادامه تعدادی از بهترین و جدیدترین مپ های تاون هال ۷ بازی کلش آف کلنز با طراحی مقاوم و هوشمندانه برای شما عزیزان تدارک دیده‌ایم.

بهترین و جدیدترین مپ های تاون هال ۷ کلش آف کلنز

به‌طور کلی مپ های کلش آف کلنز به چهار دسته فارمینگ، تروفی، هیبرید و وار تقسیم می‌شوند. شما می‌توانید متناسب با هدف خود، آن را برای دهکده خود برگزینید و بچینید.

مپ های تاون هال ۷ : فارمینگ

آیا قصد آپگرید یک ساختمان یا یک نیرو را دارید؟ معمولا برای انجام کارهای اینچنینی نیازمند ذخیره طلا، اکسیر یا دارک خواهید شد که حفظ آن‌ها به هیچ عنوان آسان نیست. اما رسالت اصلی مپ های فارمینگ محافظت از منابع دهکده شماست و با انتخاب مپ های فارمینگ هیچ نگرانی بابت کاسته شدن شدید از منابعتان باقی نخواهد ماند. ناگفته نماند پس از چینش ساختمان‌های بازی مانند یکی از تصاویر زیر، ممکن است تعداد تروفی‌هایتان به ناگهان افت کند.

مپ های تاون هال ۷ : تروفی

افزایش تعداد کاپ‌ها چه در کلن و چه در لیگ جهانی، باعث ارتقای رتبه شما می‌گردد. گرچه بالا بودن تروفی یک دهکده نشان‌دهنده زبردستی بازیکن هنگام حمله و نحوه چینش مپ است، اما دلیل اصلی کاهش تروفی‌ها، عدم طراحی مپ مقاوم نسبت به دشمنان شناخته می‌شود. توجه داشته باشید در مپ های تروفی ذخایر دهکده به سرعت دزدیده خواهند شد.

مپ های تاون هال ۷ : هیبرید

متعادل بودن در همه‌جا به چشم می‌خورد، حتی در کلش آف کلنز! اگر می‌خواهید نه از میزان تروفی و نه اندوخته‌های دهکده‌تان مقدار زیادی کسر شود به شما مپ های هیبرید را پیشنهاد می‌کنیم.

مپ های تاون هال ۷ وار

شاید بتوان گفت «وار» یکی از مهم‌ترین بخش‌های بازی کلش آف کلنز به شمار می‌رود. درحالی‌که تنها تخریب یک درصد بیشتر از دهکده حریف می‌تواند برای کلن شما برد را به ارمغان بیاورد، تخریب یک درصدی دهکده شما نیز می‌تواند باعث شکست کلن و هدر رفتن زحمات تیم گردد. بنابراین در انتخاب مپ های وار دقت زیادی به خرج دهید.

شما می‌توانید با جست‌وجو در گجت نیوز علاوه بر مپ های تاون هال ۷ ، مپ های سایر تاون‌هال‌ها را نیز مشاهده کنید.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

یک دیدگاه