گوشی های بالا رده سامسونگ

فروش بیشتر گوشی های بالا رده سامسونگ نسبت به اپل در هند

موسسه تحقیقاتی کانترپوینت خبر می‌دهد که فروش گوشی های بالا رده سامسونگ توانسته در بازار هند از محصولات اپل پیشی بگیرد. بسیاری از تحلیلگران معتقدند سری گلکسی اج سامسونگ عامل موفقیت این غول کره‌ای بوده و قیمت آیفون SE نیز در این قضیه نقش داشته است.

تحلیلگران معتقدند گوشی های بالا رده سامسونگ موفقیت خودشان را مدیون سری اج هستند

پس از گسترش فعالیت کمپانی‌های چینی و برندهای وطنی در هندوستان، سامسونگ خط تولید گوشی‌های سری جی خود را به‌عنوان بهترین محصول قابل فروش در این کشور توسعه داد. گزارش جدیدی ادعا می‌کند که این غول تولیدکننده کره‌ای در حال افزایش کیفیت محصولات خودش برای عرضه در بازارهایی مانند هند است.

گزارش موسسه کانترپوینت خبر می‌دهد که گوشی های بالا رده سامسونگ طی سال گذشته تا به حال فروش بهتری را نسبت به محصولات اپل تجربه کرده‌اند. در حال حاضر گوشی های بالا رده سامسونگ توانسته‌اند ۴۷ درصد سهم بازار هند را از آن خود کنند و این در حالی است که سهم اپل به ۴۵ درصد افزایش یافته است. این خبر برای سامسونگ می‌تواند نویدبخش اتفاقات خوبی باشد. گوشی های بالا رده سامسونگ سال گذشته ۳۵ درصد بازار این کشور آسیایی را در اختیار داشتند و اپل نیز ۴۳ درصد را از آن خود کرده بود. در این بین سامسونگ توانسته با صعودی ۱۲ درصدی از روی اپل بگذرد و عنوان نخست را از آن خود کند.

گزارش‌های مختلفی به این نکته اشاره می‌کنند که سری اج گوشی های بالا رده سامسونگ توانسته به این افزایش سهم کمک کنه و سود خوبی را نصیب سامسونگ کند. از سویی دیگر اپل فروش آیفون SE را با قیمت نجومی در کشور هند آغاز کرد که همین قضیه نیز منجر به کاهش محبوبیت آن و روی آوردن مردم به محصولات سری اج سامسونگ شد.

هندوستان یکی از بزرگ‌ترین بازار گوشی‌های هوشمند جهان است و سامسونگ نیز بزرگ‌ترین تولیدکننده این محصولات بوده که صاحب ۲۹ درصد سهم کل بازار گوشی‌های هوشمند در این کشور است. این در حالی است که اپل طی سه ماهه نخست سال جاری موفق شده تنها ۲ درصد از سهام این کشور را به دست آورد تا تیم کوک مجبور شود شخصاً به هند سفر کرده و شرایط را برای پیشرفت هرچه بیشتر در این بازار محیا کند.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*