عینک هوشمند مخصوص دوچرخه سواران ایالات متحده

تماشا کنید: عملکرد عینک هوشمند مخصوص دوچرخه سواران المپیکی ایالات متحده

تیم دوچرخه سواری ایالات متحده قصد دارد تا در المپیک پیش رو از یک عینک هوشمند مخصوص دوچرخه سواران به نام Solos استفاده کند. این عینک با قرار گرفتن بر روی صورت شما اطلاعات مختلفی را که می‌تواند به مسابقه شما کمک کند نظیر نقشه و ضربان قلب را جلوی چشمان ورزشکار به نمایش خواهد گذاشت.

ماهیت رشته‌های مختلف ورزشی رقابت بین افراد شرکت‌کننده است. به همین خاطر چیز عجیبی نیست که ورزشکاران قصد داشته باشند از تازه‌ترین دستاوردهای تکنولوژی برای برتری نسبت به رقبای خود بهره‌مند شوند. اگر از علاقه‌مندان به رشته‌ی دوچرخه سواری هستید جالب است به دانید به‌تازگی یک کمپانی عینک هوشمند مخصوص دوچرخه سواری را تولید کرده است که با ارائه امکاناتی عالی می‌تواند شما را در طی مسیر خود یاری کند. نام این عینک هوشمند Solos (یکه تاز) نام دارد.

عینک هوشمند مخصوص دوچرخه سواران ایالات متحده

عملکرد عینک هوشمند مخصوص دوچرخه Solos


ظاهراً برای نخستین بار این عینک هوشمند مخصوص دوچرخه سواران توسط تیم دوچرخه سواری ایالات متحده و در المپیک پیش رو استفاده خواهد شد. به همین جهت اعضای این تیم همگی در حال گذراندن کلاس‌های آموزشی مربوط به این گجت هستند تا بتوانند حداکثر بهره‌وری را از آن داشته باشند.

عینک هوشمند مخصوص دوچرخه سواران ایالات متحده

حدس این قضیه سخت نیست که بدانیم این عینک هوشمند بر مبنای واقعیت افزوده طراحی شده است تا مصرف کنندگان بتوانند علاوه بر تماشای طبیعی محیط قرار گرفته در آن، اطلاعاتی نظیر سرعت، ریتم حرکت، ضربان قلب، مقدار کالری در حال سوختن، مسافت، ارتفاع و همچنین میزان قدرت خود را جلوی چشمان خود مشاهده کنند. این عینک هوشمند مخصوص دوچرخه سواران همچنین نقشه‌ی راه‌های مرتبط با مسابقه مورد نظر را نیز برای ورزشکار به نمایش خواهد گذاشت.

عینک هوشمند مخصوص دوچرخه سواران ایالات متحده

طراحی کلی این عینک ورزشی بوده و تقریباً مشابه با عینک هوشمند گوگل (Google Glass) است. عینک هوشمند Solo در حال حاضر بر روی وب‌سایت کیک استارتر قرار گرفته است تا با جذب سرمایه گذاران مختلف بتواند آن را به تولید انبوه برساند. بر اساس گزارش‌ها تا چند ماه دیگر این عینک روانه بازار خواهد شد.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*