Pocket Tripod 2.0؛ سه پایه‌ی اسمارت فون برای تمام برندها

این سه پایه‌ی اسمارت فون تنها به اندازه‌ی یک کارت اعتباری فضا می‌گیرد

امروزه عکاسی و مکالمات ویدیویی با تلفن همراه هوشمند بسیار رایج شده است و خیلی‌ها ترجیح می‌دهند که سطح کاری خود در این زمینه را بالا ببرند. استفاده از سه پایه‌ی اسمارت فون در این مواقع می‌تواند بسیار کاربردی باشد؛ به خصوص اینکه این سه پایه تنها به اندازه‌ی یک کارت اعتباری فضا را اشغال کند.

سه پایه‌های معمولی به دلیل فضای بزرگی که اشغال می‌کنند و معمولا هم یک شکل ثابت را دارند، مدتی بعد از خرید به گوشه‌ی اتاق تبعید می‌شوند و دیگر کمتر مورد استفاده قرار می‌گیرند. اما این سه پایه‌ی اسمارت فون که به صورت یک کارت جیبی طراحی شده است، هیچ‌کدام از این محدودیت‌ها را ندارد و حتی می‌تواند در کیف پول کوچک شما جای بگیرد.

در تصویر متحرک زیر می‌توانید حالت جمع شده‌ی این وسیله‌ی پلاستیکی را مشاهده کنید که به راحتی و مانند یک کارت اعتباری، داخل یکی از شیارهای کیف قرار می‌گیرد:

Pocket Tripod 2.0؛ سه پایه‌ی اسمارت فون برای تمام برندها

محصول مورد نظر ما Pocket Tripod نام دارد که حدود ۳ سال پیش در سایت کیک استارتر به جمع آوری سرمایه مشغول شد و سازندگان آن بعد از موفقیت در این زمینه، نسخه‌ی اول سه‌ پایه‌ی جیبی مخصوص آیفون را عرضه کردند. این دیوایس به‌قدری موفق بود و نظرات مثبت را به خود جلب کرد که حتی استیو وزنیاک (از بنیانگذاران اپل) هم زبان به تمجید آن باز کرد و آرزو کرد که ای کاش این ایده زودتر به ذهن او رسیده بود!

Pocket Tripod 2.0؛ سه پایه‌ی اسمارت فون برای تمام برندها

اما هرچه قدر هم که این محصول توانست در بازار عمومی موفق شود، در برخی از زمینه‌ها هم محدودیت داشت. به طور مثال کاربرانی که از قاب‌های محافظ برای آیفون خود استفاده می‌کنند، نمی‌توانند دیوایسشان را داخل این سه پایه قرار دهند. محدودیت بزرگتر اینجاست که این سه پایه تنها برای آیفون قابل استفاده است و به این ترتیب میلیون‌ها کاربر نمی‌توانند از آن بهره ببرند.

برای برطرف کردن تمام این مشکلات، سازندگان سه پایه‌ی اسمارت فون جیبی تصمیم گرفته‌اند که نسخه‌ی دوم آن با نام Pocket Tripod 2.0 را تولید و روانه‌ی بازار کنند. این نسخه‌ی جدید قرار است تمام قاب‌ها و کیس‌هایی که با ضخامت‌های متفاوت بر روی آیفون قرار می‌گیرد را پشتیبانی کند و علاوه بر این موضوع، کاربران دیگر اسمارت فون‌ها نیز بتوانند تلفن همراه هوشمند خود با برندهایی نظیر سامسونگ را بر روی آن قرار دهند.

Pocket Tripod 2.0؛ سه پایه‌ی اسمارت فون برای تمام برندها

Pocket Tripod 2.0؛ سه پایه‌ی اسمارت فون برای تمام برندها

مشابه نسخه‌ی اول، سازندگان این بار هم تصمیم گرفته‌اند که در سایت کیک استارتر پروژه‌ی خود را آغاز کنند و روند جذب سرمایه چند روزی است که آغاز شده است. برای نسخه‌ی دوم Pocket Tripod، هدفی معادل ۶۰ هزار دلار تعیین شده است که تا لحظه‌ی نوشتن این مطلب و با اینکه هنوز ۳۸ روز دیگر به پایان مهلت جذب سرمایه باقی مانده است، ۲۰۲۹ نفر در آن شرکت کرده و رقمی معادل ۵۸ هزار و ۲۷۳ دلار را به سرمایه‌ی آن افزوده‌اند؛ این موضوع نشان می‌دهد که محبوبیت و کارایی نسخه‌ی اول، چه تاثیر زیادی بر روی افزایش اعتماد کاربران داشته است.

Pocket Tripod 2.0 تنها یک سه پایه‌ی اسمارت فون مشابه صدها نمونه‌ی دیگر نیست، بلکه شما می‌توانید دیوایس خود را بر روی آن محکم کنید و با چرخاندن قسمت متحرک، زاویه‌ای که می‌خواهید را تنظیم کنید. نکته‌ی جالب اینجاست که به کمک طراحی نوآورانه و مهندسی پیشرفته، این محصول می‌تواند تلفن‌های همراه هوشمند سنگین نظیر آیفون ۶ اس و گلکسی نوت ۵ سامسونگ را هم در زاویه‌های تندی بر روی هوا ثابت نگه دارد.

Pocket Tripod 2.0؛ سه پایه‌ی اسمارت فون برای تمام برندها

برای اینکه بتوانید یکی از این نسخه‌های جدید Pocket Tripod را دریافت کنید، باید حداقل ۱۵ دلار در این پروژه‌ی کیک استارتر سرمایه‌گذاری کنید که البته همانطور که قبلا پیش‌بینی می‌شد، این پیشنهاد در همان لحظات شروع سرمایه‌گذاری به اتمام رسید و ۱۵۰ نفر ظرفیت آن تکمیل شده است. بنابراین کاربرانی که می‌خواهند زودتر از دیگران این سه پایه‌ را با رنگ مورد علاقه و اندازه‌ی مورد نیازشان دریافت کنند، نیاز است که در طرح‌های بعدی یعنی پیشنهادهای ۱۸ دلاری، ۲۹، ۳۶ و ۶۹ دلاری به بالا سرمایه‌گذاری کنند.

شما عزیزان گجت نیوزی می‌توانید برای مشاهده‌ی اطلاعات کامل‌تر درباره‌ی این محصول جالب و شرکت در سرمایه‌گذاری آن به صفحه‌ی اختصاصی Pocket Tripod در سایت کیک استارتر مراجعه کنید.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*