سونی موبایل Sony Xperia X

سونی موبایل تمرکز بیشتری را بر روی تولید گوشی‌های بالارده خواهد گذاشت

سونی موبایل گزارش می‌دهد که انتظار دارد طی سال جاری تنها ۲۰ میلیون گوشی هوشمند به فروش برساند. بر اساس این پیش‌بینی می‌توان گفت که آن‌ها خودشان را برای کاهش ۲۰ درصدی در محصولات خود آماده می‌کنند تا تمرکز بیشتری را بر روی عرضه گوشی‌هایی بالارده و با کیفیت بگذارند.

هرچند وقت ما شاهد انتشار اخباری نه چندان مطلوب از سوی سونی موبایل هستیم و بی‌تردید چنین قضیه‌ای موجب شده تا طرفداران گوشی‌های این برند ژاپنی از آینده‌ی این شرکت نگران باشند. این یک واقعیت است که هیچ‌گاه از سوی سونی عرضه محصولاتی همپا با سایر پرچم‌داران را مشاهده نمی‌کنیم و آن‌ها به عرضه مدل‌هایی مناسب و معقول بسنده می‌کنند. حال از این کمپانی خبر می‌رسد که بخش موبایل سونی یا همان سونی موبایل پیش‌بینی فروش ۲۰ میلیونی را تا بهار سال ۲۰۱۷ میلادی کرده است.

شاید در نگاه نخست به این میزان فروش شما چنین پیش‌بینی را مناسب بدانید؛ اما اگر بخواهیم آن را با فروش سونی در سال گذشته میلادی که ۲۴ میلیون و ۹۰۰ هزار دستگاه گوشی هوشمند بوده است مقایسه کنیم، باید گفت که سونی موبایل خودش را برای کاهش ۲۰ درصدی در فروش گوشی‌های هوشمند اکسپریا آماده می‌کند.

سونی موبایل Sony Xperia X

ژاپنی‌ها قدرتمندتر می‌آیند

سونی موبایل به دنبال عرضه محصولات بالارده و قابل رقابت

این کمپانی ادعا می‌کند که کاهش مورد انتظار آن‌ها در فروش گوشی‌های هوشمند اقداماتی است لازمی به جهت کاهش در فروش گوشی‌های هوشمندی که به‌طور عمده در میان‌رده عرضه می‌شوند. در واقع آن‌ها قصد دارند تا تمرکز خود را بیشتر بر روی عرضه محصولاتی بالارده قرار دهند.

اهداف سونی موبایل به‌وضوح مشخص نیستند اما می‌توان با بررسی محصولات سری ایکس آن‌ها حدس زد که سونی قصد دارد تا بازار بالارده را نشانه گیرد. گوشی هوشمند اکسپریا ایکس سونی که مدل پایه این خانواده نوظهور است یک محصول میان‌رده بوده که دارای امکاناتی بسیار عالی نظیر یک دوربین ۲۳ مگاپیکسلی است. البته مدل قدرتمندتری به نام اکسپریا ایکس پرفورمنس نیز در بین اعضای این خانواده دیده می‌شود؛ ولیکن نمی‌تواند با محصولات بالارده‌ای مانند سامسونگ گلکسی اس ۷ و اچ‌تی‌سی ۱۰ به رقابت بپردازد.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

یک دیدگاه

  1. اچ تی سی رو که نابود کرد تو اس٧ هم تست مشکوک بود