هنرنمایی دواین جانسون در نسخه‌ی جدید فیلم جان سخت در کشور چین

هنرنمایی دواین جانسون در نسخه‌ی جدید فیلم جان سخت در کشور چین

مجمو‌عه فیلم‌های جان سخت یا همان DIE HARD را که احتمالا دیده‌اید؛ سری جذاب و اکشنی که در آن یک مرد شکست‌ناپذیر به سراغ انبوهی از دشمنان داخلی و خارجی می‌رود و با شکست دادن همه‌ی آنها، به هدف خود یا گروهش می‌رسد. حالا قرار است دواین جانسون در نسخه‌ی جدید جان سخت هنرنمایی کند.

دواین جانسون (Dwayne Johnson) را اکثر جوانان به دلیل حضورش در مسابقات کشتی حرفه‌ای (کشتی کج) و با لقب صخره یا همان The Rock می‌شناسند. در دنیای فیلم‌ها نیز او تقریبا همان فعالیت مبارزه‌ای خود را ادامه می‌دهد و در اکثر نقش‌هایی که بازی کرده است، در هیبت یک قهرمان عضله‌ای با قابلیت مبارزه با دست خالی و البته تیراندازی دقیق ظاهر شده است!

دواین جانسون به‌تازگی در کشور چین مشغول پروژه‌ای شده است که مربوط به یک فیلم اکشن با داستانی کاملا مشابه سری فیلم‌های جان سخت می‌شود و خیلی‌ها حدس می‌زنند که این فیلم، نسخه‌ی جدید جان سخت باشد. البته در گذشته بیشتر عادت داشتیم که بروس ویلیس را در نقش مرد اول این سری تماشا کنیم، اما گویا بعد از وارد شدن جیسون استاتهام به مجموعه‌ فیلم‌های سریع و خشن، دواین جانسون هم تصمیم گرفته است که وارد یک سری محبوب دیگر شود تا این نفوذ را جبران کند!

شاید برایتان جالب باشد که بدانید او علاوه بر این فیلم، به‌طور هم‌زمان بر روی فیلم‌های نسخه‌ی جدید سریع و خشن، سن آندرس ۲، نسخه‌ی بازسازی شده‌ی جومانجی، مشکل بزرگ در چین کوچک (BIG TROUBLE IN LITTLE CHINA)، دیده‌بان ساحلی (BAYWATCH) و البته فیلم رزمی DOC SAVAGE هم فعالیت می‌کند و با این حال به پروژه‌ی ساخت نسخه‌ی جدید جان سخت هم اضافه شده است!

البته از آنجا که او با یک سر کچل، با یک تیشرت نسبتا تنگ، یک شلوار جین، یک جفت بوت و یک ته ریش پروفسوری در تمام فیلم‌های دوران بازیگری‌اش فعالیت کرده است و نیاز چندانی به گریم و تعویض لباس ندارد، حتی توانایی حضور در بیش از ده فیلم به‌صورت هم‌زمان را دارد و از این بابت هیچ نگرانی خاصی وجود ندارد؛ دیالوگ‌های دواین جانسون نیز معمولا به چند عبارت خشن خلاصه می‌شوند و او بیشتر ترجیح می‌دهد که در عمل، حرف دلش را نشان طرف مقابل بدهد!

راوسون مارشال و دواین جانسون بار دیگر در کنار هم

هنرنمایی دواین جانسون در نسخه‌ی جدید فیلم جان سخت در کشور چین

راوسون مارشال (Rawson Marshall) کارگردانی این نسخه‌ی جدید از جان سخت را بر عهده دارد. او که پیش از این سابقه‌ی ساخت فیلم محبوب ما میلرها هستیم (WE’RE THE MILLERS) را در کارنامه‌ی خود دارد، در ساخت فیلم کمدی هوش مرکزی (CENTRAL INTELLIGENCE) نیز با دواین جانسون همکاری کرده است؛ در این فیلم علاوه بر دواین جانسون، کمدین مطرح آمریکایی کوین هارت (Kevin Hart) هم حضور دارد و قرار است تا چند هفته‌ی دیگر بر روی پرده‌ی سینماها اکران شود.

گفتنی است که نسخه‌ی جدید فیلم جان سخت در کشور چین در مرحله‌ی پیش تولید قرار دارد و چندین کمپانی بزرگ هالیوودی از جمله سونی، یونیورسال، پارامونت، لجندری (Legendary) و نیو لاین (New Line) پیشنهادهای هفت رقمی خود برای تولید آن را ارائه کرده‌اند.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*