اندروید مارشمالو برای گلکسی اس ۵ تحت قرارداد اپراتور‌ ورایزن عرضه شد

اندروید مارشمالو برای گلکسی اس ۵ تحت قرارداد اپراتور‌ ورایزن عرضه شد

نسل پنجم سری گلکسی‌های اس کمپانی سامسونگ، یکی از آن پرچم‌دارانی بود که به معنای واقعی توانست قدرت سخت افزاری و قابلیت‌های نرم افزاری را در سطح بسیار بالایی در اختیار کاربران بگذارد. این قدرت به حدی است که اخیرا اندروید مارشمالو برای گلکسی اس ۵ تحت قرارداد اپراتور ورایزن عرضه شده است.

یک نمایشگر فول اچ دی، فیلم‌برداری با کیفیت ۴K و ضد آب بودن، قابلیت‌هایی هستند که در زمان عرضه‌ی گلکسی اس ۵ (Galaxy S5) جزو ویژگی‌های دست‌نیافتنی برای اکثر رقبای اندرویدی و البته آیفون‌های اپل محسوب می‌شدند. همین حالا هم این قابلیت‌ها بر روی بورس هستند و اگر کاربران اس ۵، گلکسی‌های جدید را خریداری نکنند، چیز زیادی از دست نداده‌اند.

با اینکه بیش از دو و نیم سال از عرضه‌ی این دیوایس محبوب می‌گذرد، اما نسل پنجم پرچم‌داران سامسونگ تا همین حالا هم پشتیبانی نرم افزاری مناسبی را دریافت کرده است. عرضه‌ی اندروید مارشمالو برای گلکسی اس ۵ آن هم در حالی که خیلی از پرچم‌داران امسال و سال گذشته‌ی کمپانی‌های دیگر هنوز از این نسخه برخوردار نشده‌اند، دلیل محکمی است که نشان می‌دهد سامسونگ برای تولید اس ۵، تلاش و همت فراوانی به خرج داده است.

البته اپراتور مخابراتی ورایزن (Verizon) اولین اپراتوری نیست که اندروید مارشمالو برای گلکسی اس ۵ تحت قرارداد خود را عرضه می‌کند و پیش از این هم دو اپراتور تی موبایل و اسپرینت، اندروید ۶.۰.۱ را برای گلکسی‌های اس ۵ تحت قرارداد خود منتشر کرده بودند. ورایزن، اندروید مارشمالو را با شماره ورژن MMB29M.G900VVRU2DPD1 برای گلکسی‌های اس ۵ مشتریان خود عرضه کرده است؛ البته این عرضه مطابق همیشه به‌صورت تدریجی رخ می‌دهد و ممکن است که کاربران در برخی از مناطق جغرافیایی، زودتر از دیگران این به‌روزرسانی را دریافت کنند.

وضعیت اندروید مارشمالو برای گلکسی اس ۵ در سراسر جهان

اندروید مارشمالو برای گلکسی اس ۵ تحت قرارداد اپراتور‌ ورایزن عرضه شد

عرضه‌ی اندروید مارشمالو برای گلکسی اس ۵ توسط این سه اپراتور بین المللی، تنها برای مشتریان داخلی آنها جذاب نیست و خبر بسیار خوبی برای تمام کاربران اس ۵ در سراسر جهان است، زیرا آنها نیز می‌توانند برای دریافت هر چه سریع‌تر این به‌روزرسانی برای اسمارت فون خود امیدوار شوند.

گفتنی است که اگر مایل هستید از قابلیت‌های اندروید ۶.۰.۱ نظیر دسترسی با دستیار صوتی Google Now با استفاده از تپ کردن، بر روی محصولات اندرویدی خود بهره‌مند شوید، بهتر است که هر چند روز یک بار، وارد نرم افزار تنظیمات (Settings) دیوایس خود شوید و از قسمت به‌روزرسانی فریمور، به‌صورت دستی چک کنید که آیا نسخه‌ی جدیدی از سیستم عامل اندروید برای شما عرضه شده است یا خیر.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*