تی جی میلر در فیلم Ready Player One

تی جی میلر ستاره سریال سیلیکون ولی به جمع بازیگران فیلم جدید اسپیلبرگ اضافه شد

استیون اسپیلبرگ اخیراً اعلام کرده که تی جی میلر ستاره‌ی آمریکایی سریال سیلیکون ولی و بازیگر نقش ویسل در فیلم ددپول را به جمع بازیگران فیلم Ready Player One اضافه کرده است. این فیلم در ارتباط با یک فضای مجازی شبیه به زندگی واقعی است و سال آینده اکران خواهد شد.

Ready Player One نام یک داستان علمی تخیلی است که توسط ارنست کلاین در سال 2011 نوشته شده است. استیون اسپیلبرگ کارگردان بزرگ سینمای آمریکا مدتی است که در حال ساخت فیلمی بر اساس این داستان است. به‌تازگی خبر می‌رسد که تی جی میلر ستاره‌ی سریال سیلیکون ولی و بازیگر نقش ویسل در فیلم محبوب ددپول به جمع بازیگران فیلم جدید اسپیلبرگ اضافه شده است. تی جی میلر اینک می‌تواند بزرگ‌ترین افتخار تاریخ بازیگری خودش را به‌واسطه فیلم Ready Player One اسپیلبرگ به دست آورد.

تی جی میلر (T.J.Miller) هنرپیشه آمریکایی زاده 1989 است. وی از سال 2007 میلادی تا کنون مشغول فعالیت بوده و از فیلم‌ها و سریال‌هایی که وی در آن‌ها به ایفای نقش پرداخته می‌توان به «کلاورفیلد»، «یوگی خرسه»، «توقف ناپذیر»، «عصر یخبندان: ماموت کریسمس»، «سفرهای گالیور»، «برادر ابله ما»، «تبدیل شوندگان:عصر انقراض»، «ددپول» و «سیلیکون ولی» اشاره کرد.

همان‌طور که گفته شد این فیلم اقتباس گرفته از کتاب ارنست کلاین است. به نظر می‌رسد با توجه به محبوبیت میلیونی این کتاب در سراسر دنیا که در ارتباط با فضای مجازی به نام Oasis نوشته شده است، این فیلم می‌تواند سر و صدای زیادی را به پا کند.

تی جی میلر در فیلم Ready Player One

فیلم Ready Player One

تی جی میلر استیون اسپیلبرگ اوج خواهد گرفت

در فیلم Ready Player One انسان‌ها اکثر زمان خودشان را در فضای مجازی شبیه سازی شده‌ به زندگی واقعی Oasis می‌گذرانند. پس از آن که کاشف این فضای مجازی می‌میرد، یک کلیپ ویدیویی از وی پیدا می‌شود که اعلام می‌کند در Oasis یک تخم مرغ رنگی مخصوص عید مسیحی‌ها قرار دارد و هرکسی که بتواند آن را پیدا کند، به ثروت فوق‌العاده زیادی دست پیدا خواهد کرد.

در حال حاضر بازیگران اصلی فیلم جذاب Ready Player One استیون اسپیلبرگ را اولیویا کوک، بن مندلسون، تای شریدن، سیمون پگ، مارک ریلانس و به‌تازگی تی جی میلر تشکیل می‌دهند.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*