گوشی Motorola Moto Z

تصاویر جدیدی از گوشی Motorola Moto Z منتشر شد

تصاویر جدیدی از گوشی Motorola Moto Z به بیرون درز کرد و به همراه آن قاب‌های قابل تعویضی با نام StyleMods نیز دیده شد. جالب است؛ امسال سونی گوشی‌های بالا رده‌ی خود را از سری Sony Xperia Z به سری Xperia X تغییر داده و گوشی‌های پرچم‌دار خود را با نام اکسپریا ایکس روانه‌ی بازار خواهد کرد. از سوی دیگر موتورولا نیز دیگر گوشی‌های بالا رده‌ی خود را با مدل Motorola Moto X روانه‌ی بازار نکرده و زین پس از نام Motorola Moto Z برای گوشی‌های پرچم‌دار خود استفاده خواهد کرد. اتفاق واقعا عجیبی است.

یکبار دیگر تصاویری از گوشی Motorola Moto Z به بیرون درز کرد. آخرین تصاویر منتشر شده از پرچم‌دار موتورولا، لنز دوربین بزرگی را نشان می‌دهد که در پشت این دستگاه جا خوش کرده است.

در این تصاویر منتشر شده، علاوه بر طراحی این دستگاه، قاب‌های قابل تعویضی با نام StyleMods نیز دیده می‌شود. این قاب‌ها با استفاده از موادی چون چرم، نایلون، پلاستیک و چوب ساخته شده و به‌سرعت می‌توانند در پنل پشتی این گوشی قرار گرفته و آن را سفارشی کنند.

تصاویر جدیدی از گوشی Motorola Moto Z به بیرون درز کرد و به همراه آن قاب‌های قابل تعویضی با نام StyleMods نیز دیده شد

همچنین انتظار می‌رود که کمپانی Motorola علاوه بر قاب‌های StyleMods با ارائه‌ی MotoMods دستگاهی ماژولار را به بازار عرضه کند. با استفاده از اتصال پورت ۱۶ پین MotoMods که در پائین پنل پشتی موتورولا موتو زد قرار گرفته، می‌توان ویژگی‌های جدیدی را به این دستگاه اضافه کرد. به‌عنوان‌مثال با اضافه کردن یک ماژول به MotoMods می‌توان این گوشی هوشمند را به یک دوربین نسبتا حرفه‌ای تبدیل کرد.

پیش بینی می‌شود که نمایشگر گوشی Motorola Moto Z یک صفحه نمایش AMOLED باشد که در ساخت آن از فناوری شاتر شیلد (سپر محافظتی) استفاده شده باشد.

مطمئنا نهم ماه ژوئن (۲۰ خرداد ماه)، زمانی است که انتظار می‌رود موتورولا از گوشی Motorola Moto Z و تمام لوازم جانبی آن پرده برداری کند. تا آن روز زمان زیادی باقی نمانده؛ پس لطفا برای دریافت اطلاعات دقیق‌تر و کامل‌تر با گجت نیوز همراه باشید.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*