بیگانگان فضایی

باراک اوباما به‌زودی حقایقی در مورد بیگانگان فضایی و یوفوها افشا خواهد کرد!

براساس گزارش های منتشر شده، باراک حسین اوباما رئیس جهور فعلی ایالات متحده آمریکا می خواهد پیش از پایان دوره ریاست جمهوری خود حقایقی در مورد بیگانگان فضایی و اشیای ناشناس پرنده که به یوفو (UFO) مشهور هستند افشا کند.وی از سال ۲۰۰۹ در این سمت قرار دارد و ظاهرا آخرین روزهای کاری او با افشای اطلاعات فوق سری مرموزی درباره حیات فرازمینی و موجودات فضایی همراه است.

طبق گزارشات منتشر شده، اوباما در شرف برگزاری یک کنفرانس مطبوعاتی پیش از پایان دوره ریاست جمهوری خود است تا اطلاعات مهمی از فعالیت‎های یوفو در سطح کره زمین افشا کند.

بیگانگان فضایی

این در حالی است که نامزد حزب دموکرات یعنی خانم هیلاری کلینتون نیز در تبلیغات ریاست جمهوری خود همین وعده را داده است.به نظر می رسد که حزب دموکرات آمریکا در آستانه پرده برداری از یکی از بزرگ‎ترین رازهای تاریخ کره زمین و بشریت می‎باشد.

بیگانگان فضایی

استفان باست، مدیر اجرایی تشکیلات Paradigm Research Group که به اختصار (PRG) نیز شناخته می‎شود، اعتقاد دارد که رویداد دیوانه‎ کننده‎ای در راه است. وی می گوید که آقای دیوید کامرون نخست‌وزیر بریتانیا نیز پس از مدتی به این جریان می‎پیوندد. پس یک برنامه ریزی دقیق و از پیش تعیین شده برای پایان دادن به تمامی شایعات حول هوش فرازمینی در حال تدوین است.

حدود ۲۰ سال است که از کاخ سفید خواسته شده تا اطلاعات طبقه بندی شده و سری مربوط به بیگانگان فضایی و یوفوها را افشا نماید.طی جنگ سرد، اتفاقات عجیبی در زمینه یوفو افتاد که به “حیاط کاخ سفید” مشهور است. از آن زمان فشار بر کاخ سفید جهت افشای حقیقت بالا گرفت اما رئیس جمهور وقت آن زمان آمریکا، با تصویب قانون جدیدی تحت عنوان “قانون امنیت ملی”، دولت را از  افشای این قبیل اطلاعات منع نمود و در این راستا به صورت غیر رسمی، قوانین مختلفی به ارگان‎های زیر مجموعه نیز داده شد که از دریافت هر گونه گزارش حول مشاهده یا برخورد با اشیای پرنده ناشناس منع شدند. پس از آن جو سنگینی در زمینه یوفولوژی در آمریکا حکمفرما شد اما شاید اکنون می‎توانیم خود را در آستانه کشف حقیقیت بیابیم.

بیگانگان فضایی

در تاریخ ۱۱ مه سال جاری، جاش ارنست سخنگوی کاخ سفید توسط گزارشگر آسوشیتد پرس یعنی Jeff Bower مورد پرسش قرار گرفت و جوابی که وی از کاخ سفید دریافت نمود، بسیار جالب توجه است:

موضوع بیگانگان فضایی و یوفوها در سال جاری به یک واقعیت تبدیل می‎شود ، سر خط اخبار روزنامه ها شده و تمام مردم جهان راجب آن صحبت خواهند کرد.

سخنگوی کاخ سفید همچنین در مصاحبه با Daily Express گفت :

بیگانگان فضایی واقعیت دارند و این مهم ترین خبری است که امسال منتشر خواهد شد. من مطمئن نیستم که چه کسی در انتخابات پیروز می‎شود اما فکر می‎کنم که در هر صورت افشاگری اوباما در این مورد انجام خواهد شد.با این افشاگری بزرگ، فکر می‎کنم او جایزه نوبل را برنده شود! من ۸۵ درصد مطمئن هستم که اوباما پیش از پایان دوره ریاست جمهوری‎اش افشاگری را انجام می‎دهد و با اختلاف چند روز، دیوید کامرون نیز به این جریان ملحق خواهد شد.

شایان ذکر است که اگر هیلاری کلینتون رئیس جمهور آمریکا شود هم احتمال انجام این افشاگری چند ماه پس از شروع دوره ریاست جمهوری او نیز وجود دارد؛ چرا که کلینتون در یک برنامه تلویزیونی به صورت کامل گفت که قصد افشای اطلاعات حول موضوعات یوفو و موجودات فضایی را دارد:


جان پادستا، رییس کمپین انتخاباتی کلینتون نیز درباره موضوع افشای اطلاعات فوق محرمانه ذکر شده صحبت‎هایی کرده است. هیلاری کلینتون در برنامه زنده جیمی کیمل نیز اشاراتی به این موضوع کرد و از قرار معلوم، او در حال ادامه راه همسر خود بیل کلینتون ، یعنی کسی که در برنامه تلویزیونی سال ۲۰۱۴ درباره منطقه ۵۱ و یوفوها مورد پرسش قرار گرفت، می‎باشد. منطقه ۵۱ ایالت نوادا یکی از فوق محرمانه‎ترین مناطق جهان بوده که شایعات زیادی حول ارتباط این منطقه با حادثه رازول، اعم از سرقت ابزار به جا مانده از یوفو سقوط کرده و انتقال اجساد سالم و باقی مانده موجودات فضایی به آزمایشگاه‎ها، وجود دارد.
جالب است بدانید بیل کلینتون در آن زمان گفته بود که هیچ موجود فضایی مرده‎ای در پایگاه وجود ندارد اما امکان حضور گونه زنده وجود دارد.

به عنوان نخستین باری که در تلویزیون رسمی آمریکا حول این موضوع صحبت شد، رئیس جمهور وقت آمریکا بیل کلینتون به مجری برنامه یعنی جیمی کیمل گفت :

یک اسم جدید برای یوفوها وجود دارد؛ یعنی پدیده غیر قابل توضیح هوایی (یا به اختصار UAP) ، این یک نامگذاری کاملا جدید است. من مایل هستم که به صورت جمعی به سراغ آن اطلاعات محرمانه برویم و تا حد ممکن مسئله را عمومی نماییم.اگر چیزی آن‎جا نبود، بگذارید به مردم بگوییم که چیزی وجود ندارد. اما اگر چیزی بود، پس با یک تهدید در سطح امنیت ملی و جهانی مواجه هستیم و باید آن را با همه به اشتراک بگذاریم !

نظر شما در مورد این خبر چیست ؟ آیا اوباما اسرار بیگانگان فضایی را فاش خواهد کرد ؟