داستان‌هایی از جنگل ؛‌مجموعه تصاویری که شما را به عمق رویایی‌ترین جنگل‌های دنیا می‌برد

مجموعه تصاویری نفسگیر که شما را به عمق رویایی‌ترین جنگل های دنیا می‌برد

جنگل و محیط مرموزش شاید برای خیلی از ساکنان آن و رهگذاران عادی که سالی یک بار وارد آن می‌شوند، یک محیط سر سبز و با مشخصات معمولی باشد، اما برای آن‌هایی که کمتر وارد جنگل‌های انبوه‌ شده‌اند، همواره سر چشمه‌ی و منبع به وجود آمدن تعداد زیادی از داستان‌های جذاب فانتزی و رویایی بوده است.

البته منظورمان جنگل‌هایی نیست که چند درخت دارند و موجودات کمی در آنها زندگی می‌کنند، بلکه منظورمان جنگل‌های انبوه، با هزاران درخت عجیب، موجوداتی فراوان و با انتهایی غیر قابل مشاهده است؛ جنگل‌هایی که وارد شدن به آنها بدون همراهی یک راهنمای آشنا به مسیر می‌تواند در انتها به گم شدن ابدی در یک محیط مرموز و حل شدن در طبیعت منجر شود!

در مجموعه‌ تصاویری که امروز برایتان در گجت نیوز انتخاب کرده‌ایم، عکاسی به نام Toma Bonciu سعی کرده است که تصاویر عادی از جنگل‌های نسبتا معمولی را به شاهکارهایی رویایی و سورئال تبدیل کند تا همه‌ی ما را به داستان‌های فانتزی دوران کودکیمان ببرد. البته او در این راه علاوه بر تکنیک‌های عکاسی و ترفندهای ویرایشی، بخش عمده‌ای از هدفش این بوده است که بتواند نمای مناسب از جنگل‌های مناسب را انتخاب کند و تا بیشترین جای ممکن، بر روی زیبایی خود طبیعت و هنر خالق توانای آن تکیه کند.

بخشی از توضیحات این عکاس توانا درباره‌ی مجموعه تصاویر «داستان هایی از جنگل» را در زیر مشاهده می‌کنید:

من یک عکاس ماهر در زمینه‌ی عکاسی از مناظر طبیعی و سوژه‌های مفهومی هستم و بیش از سه سال است که در حال تلاش برای بازسازی آن سرزمین رویایی و مرموزی هستم که تمام داستان‌های تخیلی دوران کودکی‌ام در آنجا به وقوع پیوسته است. من دوران کودکی خودم را در خانه‌ی مادر بزرگم سپری کردم و او همیشه عادت داشت که داستان‌هایی قدیمی و افسانه‌ای را درباره‌ی جادوی جنگل و موجودات آن برایم تعریف کند و از اتفاقات جادویی جذابی صحبت کند که هنگامی که شما به جنگل نگاه نمی‌کنید، در حال رخ دادن در آن هستند.

آیا تا به حال برایتان اتفاق افتاده است که وارد جنگل شوید و یک صدای مرموزی را بشنوید و وقتی که سرتان را به آن سمت می‌چرخانید، چیزی را مشاهده نکنید؟ خب! باید بگویم که قطعا چیزی آنجا بوده است، اما شما آن را ندیده‌اید …

خب بعد از این تعریف جذاب و هنری از این مجموعه‌ عکس‌های هنرمندانه، بهتر است که به سراغ اصل مطلب برویم و وارد گالری تصاویر داستان‌هایی از جنگل شویم. شما عزیزان گجت نیوزی در گالری تصاویر زیر می‌توانید این عکس‌هایی بسیار زیبا و جذاب از جنگل‌های فوق العاده زیبا را مشاهده کنید و در صورت علاقه داشتن برای مشاهده‌ی دیگر آثار این هنرمند چیره‌دست هم می‌توانید به این لینک مراجعه کنید و دیگر مجمو‌عه‌های او را در سایت رسمی‌اش تماشا کنید:

گالری مجموعه تصاویر داستان‌هایی از جنگل

داستان‌هایی از جنگل ؛‌مجموعه تصاویری که شما را به عمق رویایی‌ترین جنگل‌های دنیا می‌برد

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*