Samsung Cloud Gaming :E3 2012 بازی آنلاین با تلوزیون های هوشمند سامسونگ بدون نیاز به کنسول!

 

 

اگر پیگیر اخبار دنیای تکنولوژی باشید، حتما می دانید که تب استفاده از فضای ذخیره سازی و رایانش ابری یا کلود مدتی است بسیار همه گیر و داغ شده است. سامسونگ روز گذشته در E3 با افزودن بخشی دیگر به فضای کلود، به دنیای بازی ها هم وارد شد.

این شرکت با همکاری Gaikai قرار است که پلتفرم بازی های ویدیویی بر پایه کلود را برای پخش و استفاده روی تلویزیون های هوشمند Samsung LED 7000 و بالاتر که تولید ۲۰۱۲در آمریکا عرضه کند.

سرویس بازی بر پایه کلود به کاربران اجازه می دهد که بدون نیاز به کنسول بازی، همانطور که از محتوای شبکه های کابلی روی اسمارت تی وی خود بهره می برند، مشغول بازی با برخی از بزرگترین عناوین دنیای گیم و کیفیتی همانند کنسول های مدرن بازی شوند. شاید بتوان امکان «امتحان بازی قبل از پرداخت برای خرید آن» را یکی از جذاب ترین و بهترین بخش های این پلتفرم دانست. این بخش به کاربر اجازه می دهد که تمام عناوین بازی موجود در کلود سامسونگ را به صورت آزمایشی بازی کند و درصورتی که بازی را دوست داشت، برای خرید نسخه کامل تحت کلود آن اقدام کند.

سامسونگ اعلام کرده که به زودی مرحله ثبت نام برای تست نسخه بتای سرویس بازی ابری خود را از میان دارندگان اسمارت تی وی سامسونگ در آمریکا آغاز می کند.


منبع:Gizmodo

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

یک دیدگاه

  1. برای امریکا؟

    پس ما که تلوزیون هوشمند داریم چی میشیم یعنی ما الکی گرفتیم