فروش سامسونگ گلکسی اس 7

فروش سامسونگ گلکسی اس ۷ در پایان ماه ژوئن به مرز ۲۵ میلیون دستگاه خواهد رسید

پیش بینی می‌شود فروش سامسونگ گلکسی اس ۷ در پایان ماه جاری به مرز ۲۵ میلیون دستگاه برسد. اوایل آوریل، تنها چند هفته پس از آنکه سامسونگ عرضه‌ی جهانی سامسونگ گلکسی اس ۷ و گلکسی اس ۷ اج را آغاز کرد. این دو گوشی هوشمند توانستند فروشی به‌مراتب موفق‌تر از گلکسی اس ۶ و گلکسی اس ۶ اج را به دست آورند.

این کمپانی تاکنون چیزی در حدود ۱۰ میلیون دستگاه Galaxy S7 را به فروش رسانده است، در حالی که این آمار، عدد بسیار بزرگی را نشان نمی‌دهد؛ اما همه‌چیز حکایت از رشد خوب فروش گلکسی اس ۷ دارد.

بر اساس دو گزارش مختلف از کره، ترکیب فروش سامسونگ گلکسی اس ۷ و گلکسی اس ۷ اج در پایان این ماه می‌تواند به ۲۵ میلیون دستگاه برسد. بنا به گزارش‌های رسیده، ناظران صنعت کره بر این باورند که موفقیت فروش خانواده گوشی‌های گلکسی اس ۷ به لطف سه عامل مهم به دست آمده است: بازاریابی پرتلاش و پرتکاپو، عرضه به‌موقع و زود هنگام و کیفیت مناسب.

پیش بینی می‌شود فروش سامسونگ گلکسی اس ۷ در پایان ماه جاری به مرز ۲۵ میلیون دستگاه برسد

در حالی که گلکسی S7 و S7 اج در مقایسه با سری گوشی‌های Galaxy S6 تفاوت چندانی ندارند؛ اما با ویژگی‌های مهم جدید و بهبود یافته‌ای چون ضد آب و گرد و غبار بودن، پشتیبانی از کارت میکرو اس دی و بالا بردن سرعت دوربین عقب، همراه شده‌اند. چنین ویژگی‌هایی به نظر می‌رسد که برای سامسونگ کار بزرگی انجام داده است.

نشریه‌ی کره‌ای پالس نیوز به این نکته اشاره داشته که گوشی گلکسی اس ۷ اج از فروش بهتری نسبت به گلکسی اس ۷ برخوردار بوده است. از آنجا که در بین این دو گوشی هوشمند، گلکسی S7 edge قیمت بالاتری داشته و نسبت به S7 گران‌تر است، سامسونگ انتظار دارد تا در سه ماهه دوم (کوارتر دوم امسال) تفاوت سود بیشتری از این دو گوشی هوشمند شاهد باشد.

خرید و فروش سامسونگ گلکسی اس ۷ به‌احتمال زیاد در نیمه دوم امسال رو به کاهش رود؛ اگرچه سامسونگ خود را آماده کرده تا گوشی‌های رده بالای Galaxy Note 6 و نوت ۷ را در ماه اوت وارد بازار کند و چنین حرکتی می‌تواند همچنان به سود فروش این کمپانی کمک شایانی کند. در هر صورت از شواهد این‌گونه پیداست که سال ۲۰۱۶ می‌تواند برای Samsung و فروش گوشی‌های هوشمند این کمپانی، پایان خوشی داشته باشد.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

یک دیدگاه

  1. فقط بدیه گلکسی اس ۷ اینه که صفحه نمایش خیلی سریع بر اثر ضربه میکشنه و کلا تصویر میریزه به هم