کولرهای گازی جدید سامسونگ

کولرهای گازی جدید سامسونگ ؛ به سرعت و بدون معطلی، خنک شوید

خنک شدن سریع، کاهش دمای بدن و هوای مطبوع،‌ مطلوب‌ترین چیزهایی است که یک فرد در فصل تابستان انتظار دارد. فصلی که گرمای هوا، همه چیز را تحت‌الشعاع قرار می‌دهد و افراد کارهای خود را طوری تنظیم می‌کنند که کمتر در معرض این گرمای آزاردهنده قرار بگیرند.دستگاه‌های تهویه مطبوع و انواع کولرها، تحمل گرما را آسان‌تر کرده‌اند و در فضاهای بسته، هوایی خنک فراهم می‌‌آورند.حالا کولرهای گازی جدید سامسونگ با بیشترین سرعت، فضا را خنک می‌کند تا دیگر نیازی به انتظار برای خنک‌شدن هوای دم‌کرده اتاق نباشد.

فناوری اینورتر دیجیتال پیشرفته در کولرهای گازی جدید سامسونگ

کولرهای گازی جدید سامسونگ مدل A3050 ، از فناوری اینورتر دیجیتال پیشرفته استفاده می کنند که امکان چرخش سریع‌تر کمپرسور را فراهم کرده است. این فناوری با استفاده از کمپرسور هشت قطبی اینورتر که برای اولین بار توسط سامسونگ به دنیا عرضه شده است گشتاور موتور را افزایش می‌دهد و موجب می‌شود تا دستگاه سریع‌تر به بیشترین سرعت خنک‌کنندگی خود دست پیدا کند و به‌دنبال آن محیط نیز هرچه سریع‌تر خنک‌ شود. همچنین  صدا و لرزش کمتری تولید می‌کند.

خنک‌کنندگی سریع

کولرهای گازی جدید سامسونگ، سریع‌ترین خنک‌کننده موجود در بازار را ارائه کرده است. کولرهای سه‌وجهی، به سرعت و در مدت زمانی کم،‌ فضای تحت پوشش را خنک می‌کنند تا انتظار برای خنک شدن و مطلوب شدن دمای اتاق به حداقل برسد. سامسونگ این کار را از طریق افزایش ابعاد و کارایی اجزای محصول تولیدی خود انجام داده است. ورودی هوای این دستگاه 39 درصد و خروجی آن 54 درصد بزرگ‌تر شده، و با بزرگ‌تر شدن اندازه فن، جریان هوا نیز به میزان 22 درصد افزایش یافته است. همچنین این دستگاه دارای دو حالت سرمایش سریع (Fast Cool) و سرمایش پایدار (Comfort Cool) برای خنک‌کنندگی است تا مصرف‌کنندگان بتوانند مطلوب‌ترین و مناسب‌ترین حالت تهویه هوا را انتخاب کنند.

کولرهای گازی جدید سامسونگ

هوایی خنک و پاکیزه

کولر سه‌وجهی سامسونگ، با فیلتر کردن چند مرحله‌ای هوا، از ورود ذرات هوابرد و گردوغبار به داخل دستگاه جلوگیری می‌کند. این عمل علاوه‌بر پاکیزه ماندن فضای داخل دستگاه، باعث جلوگیری از انتشار این ذرات در فضا می‌شود. فیلترهای این دستگاه با یک لایه از مواد ضدویروس و ضدباکتری پوشانده شده‌اند که نه تنها از ورود گردوغبار جلوگیری می‌کند بلکه بیش از 99 درصد ویروس‌ها، باکتری‌ها و مواد حساسیت‌زا را هنگام عبور از فیلترها، از بین می‌برد. این دستگاه همچنین هوا را یونیزه می‌کند و از این طریق 99.7 درصد از ذرات هوابرد خطرناک و مواد حساسیت‌زا را نیز همراه با ویروس‌ها و باکتری‌ها از بین می‌برد تا در نهایت، نه تنها هوایی خنک که هوایی پاکیزه و سالم در دسترس مصرف‌کنندگان قرار بگیرد.

مصرف انرژی‌ کم و دوام بالا با تکنولوژی Durafin

مصرف انرژی در محصول جدید سامسونگ در مقایسه با مدل‌های معمولی، به میزان 68 درصد کاهش یافته است. این میزان کاهش که به کمک استفاده از فناوری اینورتر دیجیتال ممکن شده است، مانند تفاوت دویدن و دوچرخه‌سواری می‌ماند که نه تنها با دوچرخه سریع‌تر به مقصد می‌رسید که انرژی کمتری نیز صرف می‌کنید. همچنین قسمت بیرونی کولر سه‌وجهی که در فضای روباز نصب می‌شود نیز دارای دوام بالاتری نسبت به مدل‌های معمولی است. این بخش ‌که به علت قرار گرفتن در فضای باز در معرض خوردگی قرار دارد با استفاده از تکنولوژی Durafin سامسونگ با افزایش 36 درصدی ضخامت بدنه و غلظت مواد مورد مصرف در آن، از مقاومت و دوام بالاتری برخوردار است، به شکلی که حتی شرایطی مانند هوای مناطق ساحلی و وزش بادهای نمکی نیز عملکرد و دوام آن را خدشه‌دار نخواهد کرد.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

یک دیدگاه

  1. کولر فقط الجی …. سری جدیدش هوشمنده و فوق العاده قوی هستند و همینطور ساخت خود کره نه ساخت اسمبل چین