طرح Captured on Galaxy S7 ؛ پاسخ سامسونگ در برابر کمپین Shot on iPhone اپل

تماشا کنید: طرح Captured on Galaxy S7 ؛ پاسخ سامسونگ در برابر کمپین Shot on iPhone اپل

احتمالا اطلاع دارید که از حدود چند ماه پیش، اپل یک طرح تبلیغاتی به نام کمپین Shot on iPhone را به راه انداخت تا افراد مختلف تصاویر و کلیپ‌های زیبایی را که با آیفون‌های اپل تهیه کرده‌اند، در این کمپین تبلیغاتی به نمایش بگذارند. طرح Captured on Galaxy S7 نیز به تازگی توسط سامسونگ به راه افتاده است.

می‌شود گفت که طرح Captured on Galaxy S7 سامسونگ نیز دارای کارکرد مشابهی نسبت به کمپین تبلیغاتی اپل است و کمپانی کره‌ای تلاش کرده است که با برجسته نشان دادن قابلیت‌های دوربین پرچم‌داران جدید خود، کاربرانی که دوربین اسمارت فون و قابلیت‌های تصویربرداری برایشان در درجه‌ی اول اهمیت قرار دارد را به سمت خود جلب کند.

طرح Captured on Galaxy S7 قابلیت‌های دوربین اس ۷ را به رخ رقبا می‌کشد

در ویدیوی تبلیغاتی جدیدی که سامسونگ برای معرفی و آغاز طرح Captured on Galaxy S7 منتشر کرده است، شما کلیپی در حدود یک دقیقه و نیم را تماشا خواهید کرد که در آن مسئولان سامسونگ تلاش کرده اند که توانایی گلکسی اس ۷ و گلکسی اس ۷ اج را در فیلم‌برداری با کیفیت 4K را به رخ دیگر محصولات بازار بکشند.

گلکسی اس ۷ و مدل اج آن که لقب پرچم‌داران جدید سامسونگ را به دوش می‌کشند، اولین تلفن‌های همراه هوشمندی در بازار هستند که از فناوری Dual Pixel برخوردار شده و آن را در سطح بالایی به کاربران عرضه می‌کنند. این فناوری به محصولات جدید این برند کره‌ای اجازه می‌دهد که سطح بسیار بالا و سریعی از فوکوس خودکار و تغییر فوکوس را به کاربران خود هدیه دهند و کیفیتی مشابه دوربین‌های DSLR حرفه‌ای را در فضایی کوچک و در ابعاد لنزهای مینیاتوری اسمارت فون‌ها ارائه دهند.

در ویدیوی زیر هم تمرکز خاصی بر روی قابلیت فوکوس کهکشانی‌های نسل هفتم سامسونگ قرار داده شده و مشاهده می‌کنید که روند فیلم‌برداری به طور مرتب با تغییر فوکوس و تعویض دوربین انجام می‌شود تا کاربران بتوانند در عمل، قدرت دوربین‌های گلکسی اس ۷ و اس ۷ اج را حس کنند. پیشنهاد می‌کنم شما عزیزان گجت نیوزی هم این ویدیوی زیبا را تماشا کنید:


پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*