فردا کنفرانس سالانه WWDC اپل آغز می شود، منتظر چه اخباری باشیم ؟

 

دوشنبه این هفته آغاز کنفرانس سالیانه توسعه دهنگان اپل است و همه منتظر اند تا ببینند این شرکت می خواهد چه چیزهای جدیدی در آنجا معرفی کند. در مورد بعضی از آنها اطمینان وجود دارد و برخی هنوز در حد شایعه هستند. بیایید با هم نگاهی بیاندازیم به اینکه باید منتظر چه چیزهایی در مراسم این هفته باشیم.

آی او اس ۶


نسخه جدید سیستم عامل اپل برای آیفون، آی پد و آی پاد تاچ جزو چیزی هایی است که تقریبا اطمینان داریم در این مراسم معرفی می شود. منتظر سیستم نقشه جدید سه بعدی روی آن باشید و ادغام بیشتر با فیسبوک و یک رابط کاربری تازه. احتمال پشتیبانی بیشتر از ویجت ها و امکانات تازه دیگر که به زودی با آنها آشنا می شویم هم در راه هستند.
تلویزیون اپل


گزارش هایی وجود دارد که اپل می خواهد بازی دنیای تلویزیون ها را به نفع خودش تغییر بدهد. هم اکنون Apple TV محصولی است که در بازار وجود دارد و آنقدرها هم بد عمل نکرده است. اما کرک کردن دنیای تلویزیون ها یکی از آرزوهای استیو جابز بوده و می دانیم که اپل به طور جدی این بازار را دنبال می کند. نمی دانیم باید منتظر یک سیستم عامل باشیم یا یک تلویزیون واقعی. اما اگر در این مراسم تلویزیون اپل را دیدید، منتظر یک تغییر بزرگ باشید.
کامپیوترهای رتینا


نمایشگر رتینا با آن کیفیت و رزولوشن بالا برای اولین بار روی آیفون وارد محصولات اپل شد. اما به نظر میرسد اپل این نمایشگر را وارد کامیپوترهایش خواهد کرد. مکبوک ها و آی مک هایی با نمایشگر رتینا را در نظر بگیرید که چه کیفیت تصویری خواهند داشت. این موضوع تایید نشده اما شواهد نشان می دهد که احتمال آن بسیار زیاد است.
مک بوک های جدید


اپل چندین سال است که از طراحی یکسانی برای مکبوک پرو های خودش استفاده کرده است. حالا زمان طراحی جدید فرا رسیده و انتظار داریم در این مراسم مکبوک های جدید را با سخت افزار قدرتمند تر و طراحی جدید و البته نمایشگر رتینا ببینیم. این را هم می دانیم که در طراحی جدید، همه چیز باریک تر و سبک تر شده است. پورت ها کمتر و درایو سی دی نیز احتمالا حذف خواهد شد.
مک پرو جدید


قدرتمند ترین کامیپوتر اپل احتمالا در این مراسم با مدل جدیدی وارد خواهد شد. قبلا شایعاتی وجود داشت که اپل قصد کشتن مک پرو را دارد اما حالا بیشتر گفته می شود که باید منتظر مدل جدید آنها باشیم.
آی مک جدید


کسانی که کامپیوتر رومیزی اپل می خرند بیش از هر چیز سراغ آی مک می روند. احتمالا باید منتظر مدل باریک تر، سبک تر باشیم و البته نمایشگر رتینا را نیز فراموش نکنید.


منبع : trustedreviews

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*