LG نمونه اولیه نمایشگر ۵ اینچی ۱۰۸۰p خود را به نمایش گذاشت

 

LG نمایشگر شگفت‌انگیر ۵ اینچی خود را در معرض دید عموم قرار داد و باعث تعجب همگان شد. نمایشگری با کیفیت فوق‌العاده بالا و با تراکم ۴۴۰ پیکسل بر اینچ که دلربایی می‌کرد.

LG در میان انبوهی از صفحه نمایش‌های بزرگ خود که در هفته نمایشگرها، در معرض نمایش گذاشت (مثل TV OLED 55اینچی زیبایش) یک نمونه اولیه کوچک ولی زیبا را نیز قرار داده بود: یک نمایشگر ۵ اینچی با وضوح ۱۰۸۰*۱۹۲۰پیکسل. این صفحه با تراکم ۴۴۰ پیکسل بر اینچی با تمام نمایشگرهای رده گوشی‌های هوشمند موجود در بازار، فاصله زیادی دارد.

متاسفانه این صفحه نمایش فقط یک نمونه اولیه است (حداقل فعلا این گونه است). در واقع آن چه به نمایش گذاشته شده بود یک نمایشگر خیره‌کننده معلق در یک شیشه بود که ویدئوهای از پیش ضبط شده‌ای را پشت سر هم پخش می‌کرد. این نمایشگر علاوه بر تراکم پیکسل بالا، دارای فناوری AH-IPS برای زاویه دید گسترده نیز می‌باشد، هر چند که به خاطر نوع قرارگیری نمایشگر، دیدن این ویژگی در عمل آسان نبود.
LG اولین بار این صفحه نمایش را هفته گذشته معرفی کرد، اما دیدن آن از نزدیک لطف دیگری دارد. تجربه تلفن هوشمند با صفحه نمایش ۱۰۸۰pبدون شک لذت‌بخش خواهد بود. البته هنوز صفحه نمایش ۵ اینچی برای تلفن هوشمند را بزرگ می‌دانیم، با این حال نمی‌توان انکار کرد که این صفحه نمایش همه را مبهوت می‌کند. ما مشتاقانه منتظر روزی هستیم که این نمایشگر را روی گوشی های بازار ببینیم.


منبع : TheVerge

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*