آپولو 11

جزئیات شگفت انگیزی از آپولو 11 توسط یک هنرمند به تصویر کشیده شد

آپولو 11 (Apollo 11) معروف‌ترین فضاپیمای همه تاریخ فضانوردی است. این فضاپیما از مرکز فضایی کندی، واقع در جزیره مریت فلوریدا در 16 ژوئیه به سمت ماه پرتاب گردید و منجر به فرود اولین انسان بر روی ماه شد. در ماموریت آپولو 11 سه فضانورد به ‌نام‌های نیل آرمسترانگ، باز آلدرین و مایکل کالینز مسافران این فضاپیمای تاریخی بودند.

پوستری از تمامی تجهیزات آپولو 11 توسط یک هنرمند، با دقت و وسواس هرچه تمامتر به تصویر کشیده شد

اکنون یک هنرمند به نام Rob Loukotka یک پوستر متشکل از تمامی آن چیزهایی را که این سه فضانورد با خود به آپولو 11 برده‌اند را به تصویر کشیده است. این تصاویر شامل لباس، مواد غذایی، ابزارآلات، گجت‌ها و تمامی خرت و پرت‌هایی است که نیل آرمسترانگ به همراه دو نفر دیگر از همسفرانش دهه‌ها قبل و در طول این ماموریت تاریخی از آنها استفاده کرده‌اند. تمامی آن چیزهایی را که در ماموریت آپولو 11 با سرنشینان آن به ماه فرستاده شد می‌توانید در این تصاویر ببینید.

آپولو 11

Rob Loukotka در این‌باره می‌گوید:

من درباره تمامی اعلامیه‌ها و لیستی از تمامی آن چیزی که ناسا برای این ماموریت در آپولو 11 قرار داده بود، تحقیق کردم و سپس یک ماه تمام وقت گذاشتم تا اینفوگرافی از تمامی داده‌های عظیم جمع‌آوری شده از قبیل هر گونه ابزار، مواد غذایی خشک، ابزار آلات مربوط به فضاپیما و هر‌آنچه را که در آپولو 11 بود، به‌تصویر بکشم.

جالب اینجاست که این هنرمند در ادامه توضیح می‌دهد:

چرا من چنین چیز پیچیده‌ای را نقاشی کرده‌ام؟ به‌دلیل آنکه ظاهرا من فردی مازوخیستی هستم.

او همچنین در پایان اضافه کرد که:

من با وسواس تمام همه‌ی این داده‌ها را جمع‌آوری کرده و به‌خوبی و با جزئیات هرچه بیشتر آنها را به تصویر کشیده‌ام.

در زیر تصاویر دقیق‌تر با جزئیات بیشتری از این پوستر به‌نمایش درآمده است.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*