گوشی هواوی Mate 9

گوشی هواوی Mate 9 در شهریور عرضه نخواهد شد

اگر اخبار ما را دنبال کرده باشید حتما می‌دانید که هواوی در حال ارسال دعوت‌نامه‌هایی برای کنفرانس خود است که گویا یک روز قبل از نمایشگاه IFA برگزار خواهد شد که احتمال می‌رود در این کنفرانس خبری از گوشی هواوی Mate 9 رونمایی شود. هرچند طبق اخبار جدید مشخص شده که این تلفن هوشمند در شهریور عرضه نخواهد شد.

به‌تازگی شایعاتی منتشر شده مبنی بر اینکه کمپانی هواوی قرار است در کنفرانسی از گوشی هواوی میت 9 رونمایی کند که این شایعه با واکنش یکی از مدیران این کمپانی همراه بوده است. وی در این زمینه گفته که گوشی هواوی میت 9 (Huawei Mate 9) برخلاف شایعات در شهریور عرضه نخواهد شد.

البته این گفته منطق به نظر می‌رسد که احتمالا باید شاهد رونمایی از گوشی هواوی Mate 9 در اواخر سال میلادی 2016 باشیم. مدیر تولید گوشی‌های هوشمند هواوی، آقای بروس لی، در این رابطه گفته بود که گوشی هواوی میت 8 در دسامبر سال گذشته عرضه شد و نسخه‌ی بعدی آن نیز باید در اواخر سال 2016 میلادی عرضه شود.

همین امر سبب می‌گردد تا نظرها به سمت محصول دیگری برود. مانند سال گذشته حدس زده می‌شود که هواوی بخواهد از گوشی هوشمند دیگری از سری میت اس به نام هواوی میت اس 2 (Huawei Mate S2) رونمایی کند. رونمایی از این محصول نیز می‌تواند پرده‌برداری از گوشی هواوی Mate 9 را به تاخیر بیندازد.

در واقع باید گفت که ما احتمالا گوشی هواوی میت اس 2 را مشاهده نیز کرده‌ایم. همان‌طور که می‌دانید به‌تازگی مدلی از گوشی هواوی میت 8 با قابلیت لمس سه بعدی در سایت TENAA قرار گرفته که از مشخصات و طراحی مشابهی با میت 8 بهره می‌برد و گمان می‌رود که این تلفن هوشمند در واقع هواوی میت اس 2 باشد.

هرچند این امر منطقی‌تر به نظر می‌رسد که هواوی بخواهد مشخصات سخت افزاری این تلفن هوشمند را ارتقا دهد و از یک چیپست Kirin 960 استفاده کند که گفته شده از هسته‌های آرتمیس ساخت ARM در آن استفاده شده است.

گوشی هواوی Mate 9

اگر به یاد داشته باشید هواوی میت اس که سال گذشته عرضه شد در برابر نفوذ آب مقاوم بود که انتظار می‌رود این قابلیت را در میت اس 2 نیز مشاهده کنیم. همچنین احتمالا باید شاهد استفاده از ترکیب دوربین دوگانه در پشت این تلفن هوشمند باشیم. در صورتی که این مشخصات صحت داشته باشند می‌شود انتظار داشت که شاهد یک محصول قابل رقابت با آیفون 7 و گلکسی نوت 7 باشیم.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*