با سرویس کوتاه کننده لینک Gurl.ir از شر لینک های بلند خلاص شوید!

 

 

امروز ۲۳ خرداد ۹۱ سرویس کوتاه کننده لینک Gurl.irبا هدف خدمت رسانی بیشتر به هموطنان توسط تیم گجت نیوز شروع به کار کرد.در ادامه با این سرویس بیشتر آشنا می شویم.

کوتاه کننده لینک چیست؟کوتاه کننده لینک یا Link Shorterبه سرویس های اینترنتی می گویند که نشانی های بلند اینترنتی را کوتاه می کنند و دسترسی به آن ها را برای شما راحت تر می سازد.

GURL.irبه شما این امکان را می دهد تا با ایجاد آدرس های وب کوتاه و ساب دامین بدون نیاز به ثبت نام، آنها را به راحتی به اشتراک گذاشته و منتشر نمائید. این لینک های کوتاه شده و بدون محدودیت زمانی، به راحتی در سایت ها و نشریات قابل استفاده بوده و دیگر مشکل شکسته شدن لینک های طولانی را نخواهید داشت. ایجاد لینک کوتاه با استفاده از سیستم ما بسیار راحت است. کافیست آدرس وب مورد نظر خود را در کادر مربوطه Gurlوارد کنید و اگر مایلید آدرس با نام دلخواه شما ساخته شود نام مورد نظرتان را وارد و پس از آن "Shortner" را بفشارید، لینک جدید آماده است.

برخی از موارد استفاده:

برای مجله ها، روزنامه ها و نوشتار ها:

بهترین راه برای کوتاه کردن آدرس های فرعی سایت ها یا لینک های دانلود که قصد چاپ و یا نشر آن را دارید کوتاه کردن آنها با استفاده از Gurl.irبه جای نوشتن آدرسهای طولانی و خسته کننده است. بدین ترتیب نه تنها متن شما مرتب تر می باشد بلکه مطمئن خواهید بود که هنگام استفاده، خواننده به آدرس صحیح هدایت می شود.

(مثال: با استفاده از این لینک وارد گجت نیوز می شوید: Gurl.ir/G)

استفاده در سایت های میکروبلاگ:

کوتاه کردن لینک های بلند جهت ارسال در سایت های میروبلاگ مانند Twitter، که محدودیت تعداد کاراکتر در ارسال نوشتارها وجود دارد.

 

ارسال یک لینک به دیگران بوسیله پیامک (sms):

لینک های مورد نظر خود، همانند لینک دانلود یک نرم افزار یا بازی محبوب برای موبایل را در Gurl.irکوتاه و به راحتی برای دوستان خود پیامک کنید.

 

حفاظت کردن آدرس اصلی از دید کاربران:

چنانچه می خواهید لینک دانلود شما یا هر لینک دلخواه دیگری به طور مستقیم دیده نشود می توانید لینک را در Gurlکوتاه و تغییر مسیر دهید. حتی می توانید لینک عکس ها و تصاویر سایت خود را کوتاه و با لینک کوتاه شده عکس را در صفحه و مطلب خود وارد کنید. مشاهده خواهید کرد که با کلیک راست روی عکس، آدرس اصلی عکس پنهان شده است.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*