اپسون از سری جدید پروژکتورهای خود پرده برداری کرد

 

 

اپسون با معرفی مدل های جدید خانواده پروژکتورهای بیسیم خود از سری PowerLite 1700، پیشنهاد جذابی را در زمینه پروژکتورهای با قابلیت حمل و سبک عرضه کرده است. سری ۱۷۰۰ اپسون شامل پروژکتورهایی است که کمتر از ۱‪.‬۸ کیلوگرم وزن داشته و ضخامت آنها هم کمی بیشتر از یک لپ تاپ معمولی (۴۳ میلیمتر) است. این گروه فعلا ۴ عضو دارد که اپسون آنها را پاور لیت ۱۷۵۱‪,‬ ۱۷۶۱W‪,‬ ۱۷۷۱W و ۱۷۷۶W نامیده است.

البته این سری در کنار قابلیت حمل و سبکی فوق العاده شان، از قیمت نسبتا بالایی هم برخوردار هستند. قیمت سری ۱۷۰۰ از ۶۴۹ دلار برای مدل ۱۷۵۱ شروع شده و در مدل ۱۷۷۶W به ۱۰۹۹ دلار می رسد. مدل های ۱۷۵۱ و ۱۷۶۱W از روشنایی ۲۶۰۰ لومن برای نور سفید و رنگ ها بهره می برند. مدل های ۱۷۷۱W و ۱۷۷۶W هم روشنایی ۳۰۰۰ لومنی را برای تان به ارمغان می آورند. پروژکتور ۱۷۵۱ با کیفیت تصویر XGA و سه مدل دیگر با کیفیت تصویر WXGA عرضه خواهند شد.
همه مدل هایی هم که با حرف W مشخص شده اند، از کارت شبکه وایرلس ۸۰۲‪.‬۱۱ داخلی بهره مند هستند و حتی می توانند با اغلب ابزارهای مجهز به iOS هم در ارتباط بوده و کار کنند. علاوه بر این همه این پروژکتورها از پورت های HDMI و USB هم برای ارتباط با دستگاه های مختلف بهره می برند. پورت یو اس بی آن این امکان را دارد که فایل مورد نظر شما را به صورت مستقیم از روی کول دیسک خوانده و به نمایش بگذارد. این پروژکتورها همچنین دارای زوم ۱‪.‬۲x بوده و می توانند با قرار گیری در فاصله ۱‪.‬۲ متری از هر سطحی، تصویر ۶۰ اینچی را در اختیار تان بگذارند.

این پروژکتورها که برای پخش تصویر از تکنولوژی ۳LCD استفاده می کنند، از هم اکنون در بازارهای جهانی در دسترس هستند.

{photo}91/03/24/PowerLite-1700-projectors{/photo}


منبع : Slashgear

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*