نمایشگاه 2016 IFA

ایسر تاریخ برگزاری رویداد خود در نمایشگاه ۲۰۱۶ IFA را اعلام کرد

ایسر با اعلام ۳۱ اوت از تاریخ برگزاری رویداد خود در نمایشگاه ۲۰۱۶ IFA خبر داد. ایسر را شاید دقیقا نتوان به‌عنوان یکی از بزرگ‌ترین کمپانی‌های تولیدکننده گوشی‌های هوشمند به‌حساب آورد. این کمپانی امسال گوشی چندانی تولید نکرد و آخرین محصولی که توسط ایسر به نمایش درآمد، گوشی Liquid Zest Plus بود. یک گوشی هوشمند میان رده که در ماه مه و در طول برگزاری کامپیوتکس ۲۰۱۶ معرفی شد.

به نظر می‌رسد که کمپانی Acer با گوشی‌های خود بازارهای نوظهور را هدف قرار داده است؛ چراکه دستگاه‌های کمی از این کمپانی در بازارهای اروپایی و ایالات متحده دیده می‌شود و دستگاه‌هایی هم که به‌ندرت در این بازارها عرضه می‌شوند در دسته پائین رده یا حداکثر، میان رده قرار می‌گیرند.

ایسر رویداد خود در نمایشگاه ۲۰۱۶ IFA را برای ۱۰ شهریور برنامه‌ریزی کرده است

اگر به خاطر داشته باشید ایسر در طول برگزاری نمایشگاه IFA سال گذشته، تعداد دستگاه‌های کمی را معرفی کرد، اگرچه بیشتر آن‌ها بر پایه سیستم‌عامل ویندوز طراحی شده‌ بودند؛ اما این موضوعی نیست که همواره بتواند جلب توجه کند. به‌هرحال این کمپانی، کروم‌ بوک R 11 را در سپتامبر سال گذشته معرفی کرد؛ دستگاهی کاملا مقرون به‌صرفه و نسبتا محبوب که در سری کروم بوک‌ها قرار می‌گرفت. بااینکه تا برپایی نمایشگاه ۲۰۱۶ IFA برلین یک ماه و نیم بیشتر زمان باقی نمانده؛ اما کمپانی‌های زیادی برای به نمایش درآوردن محصولات جدید از مدت‌ها قبل خود را برای شرکت در آن آماده کرده‌اند و ایسر قطعا یکی از این کمپانی‌ها است.

این کمپانی اعلام کرده که در ۳۱ اوت (۱۰ شهریور ماه) میزبان یک رویداد خبری در برلین است. جیسون چن، مدیر‌عامل شرکت ایسر در کنار شماری دیگر از مدیران این کمپانی میزبانی این رویداد را بر عهده خواهند داشت. این رویداد در ۱۰ صبح به‌وقت محلی برگزار خواهد شد و انتظار می‌رود که ایسر در آن روز محصولاتی را معرفی کند. اگرچه باور ما این است که بیشتر این دستگاه مجددا ویندوزی خواهند بود.

کمپانی ایسر قطع به‌یقین در آن روز حداقل یک مدل از کروم‌ بوک را معرفی کرده و احتمالا از محصول دیگری نیز رونمایی خواهد کرد. این کمپانی ممکن است که از عینک واقعیت مجازی خود یا چیزی در این زمینه پرده‌برداری کند. تا آن روز خبرهای زیادی منتشر خواهد شد؛ اما آنچه مسلم است، ایسر خود را برای هرچه باشکوه‌تر برگزار کردن این رویداد، آماده می‌کند.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*