جواهرات فوق‌العاده‌ای که با الهام از موجودات افسانه‌ای ساخته شده‌اند؛ جادوی جنگل

جواهرات فوق‌العاده‌ای که با الهام از موجودات افسانه‌ای ساخته شده‌اند؛ جادوی جنگل

علاقه به نیروهای جادویی، موجودات غیرعادی و نیروهای ماورای طبیعت از هزاران سال پیش در بین انسان‌ها وجود داشته است و همین حالا هم این علاقه را در عرصه‌های مختلفی از فیلم‌های علمی – تخیلی و فانتزی گرفته تا ساخت لوازم تزیینی و جواهرات الهام گرفته شده از این موضوع مشاهده می‌کنیم.

شاید ساخت لوازم هنری دست ساز و البته به شیوه‌های هنرمندانه، بهترین روشی باشد که با استفاده از آن بتوان هیجان و حس کنجکاوی به وجود آمده بر اساس علاقه به نیروهای جادویی و خارق‌العاده را نشان داد. این لوازم هنری و به‌خصوص جواهرات و لوازم تزیینی، به سبب اینکه قابل لمس هستند و توسط یک هنرمند دیگر و با دست‌های انسانی و نه ربات‌های فلزی در خطوط تولید کارخانه‌ها ساخته شده‌اند، حسی از انرژی‌های فرد سازنده را به خریداران و دریافت‌کنندگان آن لوازم منتقل می‌کند و همین هم است که لمس کردن، داشتن و جمع‌آوری این‌گونه لوازم برای خیلی از افراد علاقه‌مند در سراسر جهان به یک سرگرمی و عادت تبدیل شده و کلکسیونرهای زیادی را در این زمینه پیدا می‌کنید.

جواهرات فوق‌العاده‌ای که با الهام از موجودات افسانه‌ای ساخته شده‌اند؛ جادوی جنگل

در مجموعه تصاویری که امروز برایتان در سایت گجت نیوز آماده کرده‌ایم، به سراغ یکی از همین هنرمندهای بسیار چیره‌دست رفته‌ایم تا آثار فوق‌العاده‌ زیبای او را بررسی کنیم و از سطوح عالی هنر دست انسان لذت ببریم. شریل لی (Cheryl Lee) نام این هنرمند اهل ایالت فلوریدای کشور آمریکا است که آثار او در این چند وقت اخیر سر و صدای بسیار بالایی را به پا کرده‌اند و هزاران علاقه‌مند در سراسر دنیا کار او را تحسین کرده‌اند.

خانم لی به دلیل علاقه‌ای که به موجودات جادویی، جنگل‌های مرموز و داستان‌های فانتزی داشته است، تصمیم می‌گیرد که به سراغ ساخت جواهرات بسیار زیبا و منحصر به فردی برود که از همین المان‌ها الهام گرفته شده‌اند. در هر کدام از محصولات ساخته شده توسط او، شما رگه‌ای از جذابیت جادویی، موجودات ماورایی، انرژی‌های ماورای طبیعی و باورهای کهن و تخیلی را مشاهده خواهید کرد و همین موارد هم است که به آثار او جذابیتی دو چندان اعطا کرده است و باعث می‌شود که مخاطبان بعد از تماشای این جواهرات، بلافاصله به سراغ خرید آنها بروند!

جواهرات فوق‌العاده‌ای که با الهام از موجودات افسانه‌ای ساخته شده‌اند؛ جادوی جنگل

جالب این جاست که او در ساخت این جواهرات از مواد اولیه‌ی طبیعی نظیر انواع سنگ‌ها و قطعات معدنی کریستالی، صدف‌ها و قطعات بستر دریاها، چوب و دیگر بخش‌های درختان و گیاهان استفاده می‌کند و همین هم باعث می‌شود که این جواهرات بسیار زیبا بیشتر از اینکه به شکل یک سازه‌ی مصنوعی و ساخت انسان به نظر برسند، در شمایل یک هدیه از قالب طبیعت و از اعماق ریشه‌های جادویی آن ظاهر شوند.

خانم شریل لی درباره‌ی آثار خود می‌گوید که پروسه‌ی ساخت آنها برای او بسیار جذاب‌تر از محصولی است که درنهایت تولید می‌شود و او هدف از ساخت این جواهرات متفاوت را نشان دادن ارتباط بین انسان‌ها با یکدیگر و با دیگر عناصر موجود بر روی کره‌ی زمین عنوان کرده است. به نظرم دیگر توضیح درباره‌ی این مجموعه‌ی فوق‌العاده کافی است و وقت آن رسیده که به سراغ تماشای اصل کار این هنرمند برویم؛ بنابراین این شما و این هم:

گالری تصاویر جواهرات ساخته شده با الهام از جادوی طبیعت

جواهرات فوق‌العاده‌ای که با الهام از موجودات افسانه‌ای ساخته شده‌اند؛ جادوی جنگل

گفتنی است که اگر شما عزیزان گجت نیوزی هم به آثار این هنرمند ماهر و خلاق علاقه‌مند شده‌اید، می‌توانید به این لینک در سایت اتسی (Etsy) مراجعه کنید و با تمام آثار او آشنا شوید و در صورت علاقه و امکان بتوانید آنها را برای خود خریداری کنید.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

2 دیدگاه

  1. قشنگن.
    لعنتی..درک هنری بالایی داره…