رنگ‌ بندی آیفون 7

آیفون ۷ در چهار رنگ‌ بندی مختلف؛‌ خبری از نسخه‌ی مشکی نیست

هرچه به ماه سپتامبر نزدیک‌تر می‌شویم، تصاویر و شایعات مربوط به آیفون ۷ کمپانی اپل در رسانه‌های مختلف بیشتر می‌شوند. این بار نیز در تصویر جدید لو رفته می‌توان ۴ رنگ‌ بندی آیفون ۷ را مشاهده کرد. در این تصویر جدید خبری از غافلگیری اهالی کوپرتینو و افزوده شدن نسخه‌ای جدید نیست و بدین ترتیب یکی از شایعات پرمخاطب مربوط به آیفون ۷ و آیفون ۷ پلاس نقض می‌شود.

خبری از غافلگیری در رنگ‌ بندی آیفون ۷ نیست!

در شایعات اخیر پیرامون دو پرچمدار جدید اهالی کوپرتینو آمده بود که اپل احتمالا در رنگ‌ بندی آیفون ۷ ، نسخه مشکی تیره را جایگزین خاکستری خواهد کرد. با این حال اگر تصویر جدید منتشر شده از وب سایت ایتالیایی MaCityNet واقعی باشد، بنابراین شایعه مربوطه به‌کلی رد خواهد شد. بدین ترتیب رنگ‌ بندی آیفون ۷ احتمالا همچون سال گذشته است: گلد، رزگلد، نقره‌ای و خاکستری فضایی.

این تصویر منتشر شده از وب سایت ایتالیایی، با کیفیت مناسبی همراه شده است و آیفون‌های آن مشابه با تصاویر گزارش‌های اخیر هستند. در این تصاویر می‌توان طراحی بزرگ‌تر و متفاوت دوربین را به همراه لنز بزرگ مشاهده کرد. همچنین خطوط آنتن نیز به کناره‌های دستگاه منتقل شده‌اند. در واقع آیفون ۷ از لحاظ طراحی شباهت زیادی به آیفون ۶ اس اپل دارد و تنها چند تغییر کوچک در بدنه پشتی آن صورت گرفته است.

رنگ‌ بندی آیفون 7

انتظار می‌رود کمپانی اپل از چیپست جدید A10 خود به همراه باتری ۱۹۶۰ میلی‌آمپری بهره گیرد. همچنین طبق شایعات منتشر شده، امکان بهره‌گیری آیفون ۷ پلاس از دوربین دوگانه در پشت به همراه کانکتر هوشمند وجود دارد. اما متاسفانه در این زمینه گزارش‌های ضد و نقیض متعددی منتشر شده‌اند.

با توجه به تعداد مطالب و اطلاعات لو رفته از آیفون ۷ و آیفون ۷ پلاس در این روز‌ها، احتمالا زمان زیادی تا رونمایی اپل از این پرچمدار جدید باقی نمانده است. تا آن زمان توجه شما را به گالری تصاویر احتمالی این محصول جلب می‌نماییم:

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*