گوشی هوشمند جدید LeEco

طراحی دوربین دوگانه در گوشی جدید LeEco کمی مضحک به‌نظر می‌رسد

تصویری از یک گوشی جدید LeEco در فضای آنلاین به بیرون درز کرد. این تصویر توسط یکی از کاربران ویبو با اکانت KJuma@ به اشتراک گذاشته شده و مدعی است که توسط یکی از کارکنان داخلی این کمپانی به بیرون درز کرده است.

تصاویر منتشر شده تائید می‌کند که این کمپانی به راستی مشغول کار بر روی یک گوشی هوشمند با دوربین دوگانه است، هرچند که طراحی آن کمی خنده دار و مضحک به‌نظر می‌رسد. دوربین دوگانه و فلش LED افقی آن در یک بسته مربعی شکل به‌گونه‌ای در کنار یکدیگر قرار گرفته‌اند که شمایل روح درخت ژاپنی را تداعی می‌کند.

گوشی هوشمند جدید LeEco

درست در زیر دوربین دوگانه، سنسور اثر انگشت این گوشی خودنمایی کرده و در پائین آن لوگوی LeEco جلب توجه می‌کند.

گوشی هوشمند جدید LeEco

طراحی تمام فلزی گوشی جدید LeEco بسیار شبیه به طراحی گوشی میزو پرو ۶ بوده و خطوط آنتن در بالا و پائین آن قرار گرفته است.

صفحه نمایش گوشی از طراحی شیشه‌ای ۲.۵D بهره‌برده و حاشیه‌ی بسیار نازکی دارد. کمپانی LeEco همچنین طراحی دکمه‌های خازنی را با جایگزین کردن دکمه وسط با لوگوی LeEco تغییر داده است.

گوشی هوشمند جدید LeEco

هنوز بسیاری از مشخصات این گوشی مانند پیکربندی دوربین (که به احتمال زیاد توسط سامسونگ تولید شده) معلوم نبوده و جزئیات زیادی درباره آن به‌نمایش گذاشته نشده است. نمی‌دانیم از چه مقدار رم و حافظه داخلی تشکیل شده و یا این‌ که چه پردازنده‌ای در آن تعبیه خواهد شد؛ اما اگر به جزئیات منتشر شده در این مقاله توجه کنید، احتمالا از تراشه اسنپدراگون ۸۲۱ در آن خبری نخواهد بود. این تمام آن چیزی است که درباره گوشی جدید LeEco وجود دارد.

گوشی هوشمند جدید LeEco

گوشی هوشمند جدید LeEco

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

یک دیدگاه

  1. کمی مضحک نه، کاملا مسخره…