گوشی خمیده میزو

میزو نیز در آینده به جمع سازندگان گوشی‌های خمیده خواهد پیوست

گوشی خمیده میزو محصولی است که می‌تواند در کنار قیمتی مناسب موفقیت عظیمی را برای این تولیدکننده چینی به ارمغان آورد. این خبری است که مدیرعامل این غول چینی نیز آن را تأیید کرده است. با کنار هم گذاشتن قطعات این پازل می‌توانیم حدس بزنیم که میزو در حال کار بر روی تولید این محصول است و در آینده شاهد پرده برداری از آن خواهیم بود.

چندین ماه پیش یک تصویر در شبکه‌ی اجتماعی چینی ویبو منتشر شد که نشان از یک گوشی هوشمند ساخت میزو می‌داد. هنوز برای ما جای سؤال دارد که آیا این هندست میزو پرو ۷ (Meizu Pro 7) نام خواهد داشت یا خیر اما آن چیزی که در این تصویر جذاب به چشم می‌آید، گوشی خمیده میزو بود که دارای ظاهری نسبتاً شبیه به گلکسی اس ۷ اج سامسونگ بوده و ما را به سمت محصولی در آن سبک می‌برد.

مدیرعامل میزو هم گوشی خمیده میزو را تأیید کرد

این امر منجر به حدس و گمان آن می‌شود که گوشی خمیده میزو را می‌توانیم در آینده‌ای نزدیک ببینیم. اگر شما هم از این قضیه متعجب هستید و بر این باورید که ممکن است چنین موضوعی به حقیقت نپیوندد باید گفت که خود میزو نیز چنین خبری را تأیید کرده و گفته است که در آینده شاهد عرضه محصولی این‌چنینی با برند میزو خواهید بود. حتی مدیرعامل این کمپانی چینی نیز در یک مصاحبه با مطبوعات داخلی این کشور چنین موضوعی را شخصاً تأیید کرده است.

گوشی خمیده میزو

گوشی خمیده میزو

به هر حال وی از مشخصات این گوشی هوشمند نظیر مشخصات سخت افزاری، طراحی و یا آن چیزی که ممکن است در محصول نهایی به دست شما برسد سخت نگفته است. این واقعیت است که ما با نگاهی اجمالی به اتفاقاتی که ماه مه افتاده است (مصاحبه مدیرعامل این کمپانی) بر این باوریم که میزو همین حالا نیز در حال ساخت چنین محصولی است. در هر صورت ما تصاویری از محصول نهایی گوشی خمیده میزو را تا به حال دیده‌ایم که می‌تواند با این تعابیر واقعیت داشته باشد. تصاویری که به‌صورت رندرهای سه بعدی در شبکه‌های اجتماعی چند ماه پیش دست به دست چرخیدند تا طرفداران این کمپانی بیش از پیش به این شرکت چینی علاقه‌مند شده‌اند.

سامسونگ در حال حاضر موفقیت بسیار خوبی را همراه با گوشی‌های خمیده سری Edge خود به دست آورده است. بنابراین ترکیب گوشی خمیده میزو همراه با قیمتی قابل رقابت و عالی می‌تواند چندین برابر این محصولات به موفقیت دست یابد و رقابت جذابی را بین خود و این محصولات گران قیمت به وجود آورد.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*