خودروی اپل

عرضه‌‌ی خودروی اپل تا سال ۲۰۲۱ به تعویق افتاد

تقریبا از چند سال پیش بر سر زبان‌ها افتاده که سازنده‌ی آیفون در حال کار بر روی اتومبیل هوشمند بوده و به‌زودی شاهد عرضه‌ی خودروی اپل خواهیم بود؛ اما تاکنون بیانیه‌ای مبنی بر تایید این اخبار، منتشر نشده است. هرچند طبق اخبار جدیدی که در فضای مجازی قرار گرفته، به نظر می‌رسد رونمایی از این خودرو تا سال ۲۰۲۱ به تعویق افتاده است.

برای مدتی است که شایعاتی وجود دارد مبنی بر اینکه اپل تیمی از مهندسین نخبه را گرد هم آورده تا بر روی خودروی اپل (Apple Car) کار کنند که در واقع یک اتومبیل هوشمند است و انتظار می‌رود رقیبی جدی برای کمپانی تسلا موتورز و محصولات آن باشد.

در گذشته گمانه‌زنی‌هایی وجود داشت مبنی بر اینکه احتمالا اولین خودروی اپل در سال ۲۰۲۰ رنگ آسمان را به خود دیده و رونمایی خواهد شد؛ اما اطلاعاتی که به‌تازگی منتشر شده خبر از به تعویق افتادن این اتفاق می‌دهد. هنوز دلیلی برای این موضوع بیان نشده و دقیقا نمی‌دانیم که چه چیزی عامل اصلی دیرتر شدن زمان رونمایی از محصول اپل شده است.

ما تقریبا ۵ سال تا زمان رونمایی از خودروی اپل فاصله داریم و اتفاقات زیادی ممکن است تا آن زمان رخ دهد که در بدترین شرایط امکان دارد دیگر انجام این پروژه برای اپل جذاب نباشد و آن را رها کند.

متاسفانه اطلاعات چندانی هم در مورد این خودرو وجود ندارد و اینکه آیا این اتومبیل یک خودروی تماما خودران است و یا تنها بر روی قابلیت خودران آن مانور داده شده در هاله‌ای از ابهام قرار دارد.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*