تصاویر مطبوعاتی گلکسی نوت 7

تصاویر مطبوعاتی گلکسی نوت ۷ لو رفت ؛ دردانه جدید سامسونگ را از تمام زوایا ببینید

در حال نزدیک شدن به زمان رونمایی از جانشین فبلت محبوب گلکسی نوت ۵ (Galaxy Note 5) یعنی قبلت گلکسی نوت ۷ (Galaxy Note 7) هستیم؛ محصولی که انتظارات و حساسیت زیادی بر روی آن وجود دارد زیرا باید بتواند جانشین قابل قبولی برای گلکسی نوت ۵ شود و نه تنها موفقیت آن را تکرار کند بلکه حرف‌های جدیدی نیز برای گفتن داشته باشد؛ فبلتی که به‌تازگی تصاویر مطبوعاتی گلکسی نوت ۷ آن لو رفته است.

تاکنون چندین بار تصاویری از گلکسی نوت در فضای مجازی منتشر شده که احتمالا آنها را مشاهده کرده‌اید؛ محصولی که گفته شده در دوم اوت (سه‌شنبه ۱۲ مرداد ۱۳۹۵) معرفی خواهد شد.

در مقدمه نیز به این موضوع اشاره شد که ساعاتی پیش تصاویر مطبوعاتی گلکسی نوت ۷ در فضای مجازی قرار گرفته و می‌شود این زیبایی این دیوایس را در رنگ‌های نقره‌ای، طلایی و آبی مشاهده کرد. همچنین قلم مخصوص فبلت گلکسی ‌Note 7 نیز قابل رویت است و می‌شود طراحی آن را مشاهده کرد.

این برای اولین بار است که می‌شود نگاهی شفاف به کناره‌ها و لبه‌های این فبلت انداخت و همانطور که مشاهده می‌کنید می‌شود طراحی منحنی را در عقب و جلوی فبلت جدید گلکسی نوت ۷ مشاهده کرد.

با مشاهده‌ی تصاویر مطبوعاتی گلکسی نوت ۷ می‌شود مشاهده کرد که محصول جدید سامسونگ در رنگ‌بندی طلایی نیز عرضه خواهد شد و شایعات قبلی صحبت دارند؛ البته در نظر داشته باشید رنگ مشکی این فبلت نیز موجود بوده که متاسفانه در این تصاویر نیست؛ اما در زمان عرضه رنگ‌بندی مشکی نیز موجود خواهد بود.

چیزی که احتمال می‌رود محدود بودن نسخه‌ی آبی رنگ این تلفن هوشمند است که تنها در چند بازار عرضه‌ خواهد شد. در ادامه‌ می‌توانید تصاویر مطبوعاتی گلکسی نوت ۷ را در سه رنگ‌بندی نقره‌ای، طلایی و آبی مشاهده کنید.

تصاویر مطبوعاتی گلکسی نوت ۷

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*