تصاویر تابستان کوتاه اما فوق العاده زیبا در کشور فنلاند

تصاویر تابستان کوتاه اما فوق العاده زیبا در کشور فنلاند

کشورهای دارای آب و هوای سرد معمولا از تابستان کوتاه و معتدلی برخوردار هستند و حتی در تعدادی از این کشورها که از لحاظ جغرافیایی به منطق قطبی نزدیک‌تر هستند، طول مدت تابستان آنقدر کوتاه است که عملا می‌شود گفت که زمانی به‌عنوان فصل تابستان به‌صورت واقعی در آنها وجود ندارد! تصاویر تابستان

کشور فنلاند نیز یکی از آن کشورهایی است که آب و هوای سردی دارد و معمولا مردم این کشور در طول سال با بارش برف و سرمای نسبتا بالای هوا دست و پنجه نرم می‌کنند و به‌نوعی سبک زندگی آنها با این اکوسیستم طبیعی عجین شده است. به همین دلیل در همان فرصت کوتاهی که آب و هوا رو به گرمی می‌گذارد و بارش برف و وزش بادهای سرد در این کشور با کاهش مواجه می‌شود، افراد از قشرهای مختلف سعی می‌کنند از این فرصت به بهترین شکل استفاده کنند.

یکی از این اقشار، عکاسان محیط زیست و علاقه‌مندان به سوژه‌های طبیعی هستند. هنر اصلی عکاسان و ذات عکاسی به‌گونه‌ای است که این افراد باید به جزییات توجه کنند و در مواقعی که توجه اکثر مردم بر روی سوژه‌‌های بی‌اهمیتی در زندگی تکراری روزمره‌شان متمرکز شده است، آنها را بار دیگر با مادر طبیعت آشتی دهند و با عکاسی از سوژه‌های طبیعی و زیبایی‌های خلق شده توسط خداوند، رگ‌های سرخ انسان‌ها را با ریشه‌های سبز طبیعت پیوند دهند.

تصاویر تابستان کوتاه اما فوق العاده زیبا در کشور فنلاند

جونی نیملا (Joni Niemelä) نام عکاسی از کشور فنلاند است که دقیقا در فصل گرما این کشور تصمیم گرفته است که به دل طبیعت بزند و تصاویر تابستان فوق العاده جذاب این منطقه را از زیبایی‌های طبیعی این کشور به ثبت برساند. او که هنر عکاسی را با تلاش خود یاد گرفته و با مشاهده‌ی آموزش‌های مختلف و استفاده از استعداد و هنر درونی‌اش تصمیم گرفته است که در زمینه‌ی عکاسی از طبیعت فعالیت کند، درباره‌ی این مجموعه به این صورت توضیح می‌دهد:

اسم من جونی نیملا است و هنر عکاسی را با تلاش خود یاد گرفته‌ام. من در شهر اوستروبوتنیای جنوبی (Ostrobothnia) در کشور فنلاند به عکاسی از طبیعت مشغولم و بااینکه تقریبا به عکاسی از تمام سوژه‌های موجود در طبیعت علاقه دارم، اما عکاسی از سوژه‌های میکروسکوپی و با لنزهای ماکرو را از همه بیشتر دوست دارم، زیرا این سوژه‌ها معمولا توسط انسان‌ها دیده نمی‌شوند و افراد بدون هیچ توجه خاصی از کنار آنها عبور می‌کنند.

من این جزییات بسیار کوچک را دوست دارم و یکی از اهدافم این است که بتوانم آن زیبایی‌های لحظه‌ای و محیط فوق العاده کوچک را به بهترین شکل ممکن و تا آنجا که در توانم است به مخاطبان عکس‌های خود نشان بدهم؛ این گالری تصاویر تابستان مجموعه‌ای از عکس‌هایی هستند که در طول چندین سال و در فصل‌های تابستان از جزییات میکروسکپی طبیعت زیبای کشور فنلاند ثبت کرده‌ام.

بنابراین ما نیز بیش از این شما را منتظر نمی‌گذاریم و دعوت می‌کنیم که این تصاویر فوق العاده زیبا از جزییات مینیاتوری طبیعت متنوع این کشور سردسیر در فصل تابستان را که یک فصل مرطوب و با آب و هوای معتدل برای مردم آنجا محسوب می‌شود، مشاهده کنید:

گالری تصاویر تابستان ؛ زیبایی طبیعت در فصل گرم کشور فنلاند

تصاویر تابستان کوتاه اما فوق العاده زیبا در کشور فنلاند

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*