یک بازیکن پوکمون گو توانسته است همه‌ی پوکمون‌های داخل بازی را شکار کند!

یک بازیکن پوکمون گو توانسته است همه‌ی پوکمون‌های داخل بازی را شکار کند!

در همین مدت کوتاهی که بازی پوکمون گو وارد کشورمان شده است، احتمالا خیلی از شما عزیزان متوجه شده‌اید که شکار هیولاهای داخل بازی گاهی اوقات چه قدر می‌تواند سخت و حوصله سر بر باشد و مطمئنا شنیدن خبر اینکه یک بازیکن پوکمون گو توانسته است تمام این موجودات را به کلکسیون خود اضافه کند، برایتان بسیار عجیب خواهد بود!

این بازیکن پوکمون گو به معنای واقعی کلمه یک استاد به تمام معناست

بله در شرایطی که برای خیلی کاربران این بازی گرفتن همان اولین پوکمون هم به یک چالش بسیار سخت تبدیل شده است، یک بازیکن پوکمون گو در کشور آمریکا توانسته است تمام گونه‌های پوکمون‌های داخل بازی را شکار کند و کلکسیون خود را تکمیل نماید. این بازیکن که احتمالا اولین فردی در جهان باشد که موفق به کسب این افتخار و عنوان استاد مسلم پوکمون گو شده است، با نام کاربری ftb_hodor در شبکه‌ی اجتماعی Reddit خود را معرفی کرده است.

او برای اینکه بتواند آرشیو خود را تکمیل کند، حدود دو هفته به طور مداوم به انجام بازی پوکمون گو پرداخته است تا بتواند تمام ۱۴۲ گونه‌ی هیولاهای پوکمون منطقه‌ی آمریکای شمالی را به مجموعه‌ی خود اضافه کند. در طول این دو هفته او به طور مجموع توانسته است ۴۲۶۹ پوکمون را شکار کند و ۳۰۳ تخم پوکمون را هم پرورش دهد و به نتیجه برساند. البته باید بدانید که به دست آوردن این آمار فوق العاده اصلا آسان نبوده است و او در مجموع ۱۵۳ کیلومتر را با پای پیاده و دیگر وسایل نقلیه به دنبال این موجودات بازیگوش طی کرده است.

آخرین پوکمونی که توسط این بازیکن پوکمون گو شکار شده بوده است، پوکمون آبی Omanyte بوده که او توانسته است آن را تا سطح Omastar ارتقا دهد. این پرورش دهنده و بازیکن نمونه که در ایالت نیویورک زندگی می‌کند، در طول این دو هفته به طور جدی به بازی کردن پرداخته است اما نکته‌ی جالب اینجاست که او کار خود را هم تعطیل نکرده و در مجموع حدود بیش از ۵۰ ساعت را در محل کار خود گذرانده است (میانگین حدود ۴ ساعت در روزهای کاری).

یک بازیکن پوکمون گو توانسته است همه‌ی پوکمون‌های داخل بازی را شکار کند!

این‌ها همان پوکمون‌های معروف Omanyte هستند

این بازیکن اعلام کرده است که برای شکار یک گونه‌ی خاص مجبور شده است تا به شهر نیوجرسی سفر کند و این دورترین مقصدی بوده که او تا به حال برای شکار پوکمون‌ها طی کرده است. البته جالب است بدانید که او با وجود تکمیل کردن مجموعه‌ی پوکمون‌های آمریکای شمالی، هنوز هم نه پوکمون بسیار نادر شامل Farfetch’d ،Kangaskhan ،Mr. Mime ،Ditto ،Articuno ،Zapdos ،Moltres ،Mewtwo و Mew را در اختیار ندارد که البته گفته می‌شود این پوکمون‌ها بسیار نادر بوده‌اند و از زمان عرضه‌ی بازی تا به حال تقریبا در هیچ مکانی دیده نشده‌اند.

حالا باید دید که آیا این بازیکن پوکمون گو که دارای لول ۳۱ است و احتمالا چند نفر دیگر نیز با این شرایط در آینده به او ملحق خواهند شد، برای شکار ست پوکمون‌های بیشتر به آن سوی آب‌ها و کشورهای دیگر نیز سفر خواهد کرد و یا مرزهای کشور آمریکا، آخرین ماجراجویی او برای شکار این هیولاهای مجازی بوده است!

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

2 دیدگاه

  1. آقا من یکی از پکمون هامو به اشتباه ترنسفر کردم یعنی چی میشه ؟! باید دوباره بگردم بدستش بیارم؟؟