تبلیغ تلویزیونی گلکسی نوت ۷ به طور رسمی نمایشگر ۵.۸ اینچی را تایید کرد

تماشا کنید: تبلیغ تلویزیونی گلکسی نوت ۷ به طور رسمی نمایشگر ۵.۸ اینچی را تایید کرد

کمتر از یک هفته به زمان رونمایی رسمی از جدیدترین مدل فبلت‌های نوت باقی مانده است و در حالی که اکثر تمرکز تمام خبرگزاری‌های دنیای موبایل بر روی این محصول جدید و جذاب است، سامسونگ اولین تبلیغ تلویزیونی گلکسی نوت ۷ را منتشر کرده است تا تعدادی از مشخصات آن قبل از رونمایی برایمان روشن شود.
یکی از مواردی که خیلی از کاربران و کارشناسان بر سر آن بحث می‌کردند و پیش‌بینی‌های زیادی نیز درباره‌ی آن شده بود، اندازه‌ی نمایشگر گلکسی نوت ۷ (Galaxy Note 7) بود. نظرات در این زمینه بسیار متفاوت بودند و از اندازه‌ی ۵.۵ اینچ گرفته تا ابعاد بسیار بزرگی نظیر ۵.۹ اینچ نیز برای این نمایشگر پیش‌بینی می‌شد، اما حالا خود سامسونگ این موضوع را روشن کرده است.

در تبلیغ تلویزیونی گلکسی نوت ۷ که به تازگی از تلویزیون کشور کره‌ی جنوبی پخش شده و احتمالا به‌زودی در کشورهای دیگر نیز نسخه‌های مختلفی از آن به نمایش درخواهد آمد، بالاخره مشخص شد که نمایشگر نوت ۷ قرار است با اندازه‌ی ۵.۸ اینچی تولید شود. این اندازه می‌تواند کاربرانی که به صفحات بزرگ برای تماشای ویدیوی، جستجو وب و البته یادداشت‌برداری و نوشتن که هدف اصلی عرضه‌ی سری نوت است را بسیار راضی کند.

پیش از توضیحات بیشتر از شما عزیزان گجت نیوزی دعوت می‌کنیم که تبلیغ تلویزیونی گلکسی نوت ۷ را در ویدیوی ۳۰ ثانیه‌ای زیر که توسط سامسونگ در یوتیوب منتشر شده است، تماشا کنید:

قابلیت‌هایی نظیر سنسور اثرانگشت و قفل گذاری به روش پترن از جمله اولین ویژگی‌هایی بودند که در تبلیغ تلویزیونی گلکسی نوت ۷ توسط سامسونگ به نمایش درآمدند. همچنین با اینکه تمام بدنه‌ی فبلت در این تبلیغ مشخص نیست، اما قرار است که اسکنر عنبیه‌ی چشم نیز در این نسل برای اولین بار به فبلت‌های سری نوت اضافه شود تا کاربران بتوانند با امنیت بسیار بالا و در زمانی کمتر از ۲۲ صدم ثانیه، قفل دیوایس گران‌قیمت خود را باز کنند.

چه موارد دیگری در تبلیغ تلویزیونی گلکسی نوت ۷ تایید شد؟

تبلیغ تلویزیونی گلکسی نوت ۷ به‌طور رسمی نمایشگر ۵.۸ اینچی را تایید کردپیش از این بسیاری از کارشناسان پیش‌بینی می‌کردند که پرچمدار جدید سری نوت از استاندارد IP68 برخوردار باشد و حالا این موضوع به‌صورت رسمی از سوی سامسونگ تایید شده است. نوت ۷ با برخورداری از این قابلیت، به اولین دیوایسی از سری نوت این کمپانی کره‌ای تبدیل می‌شود که از قابلیت ضد آب بودن و ضد گرد و غبار بودن برخوردار خواهد شد. بنابراین کاربران می‌توانند از این دیوایس به مدت ۳۰ دقیقه و تا عمق حدود ۱.۵ متر (۵ فوت) در زیر آب بدون هیچ مشکلی استفاده کنند؛ البته این اعداد تقریبی هستند و ممکن است که در حد چند ثانیه و چند سانتی متر با مقدار واقعی در عمل تفاوت داشته باشند.

همچنین در این تبلیغ تلویزیونی گلکسی نوت ۷ بار دیگر و به‌وضوح تایید شد که سامسونگ از نام نوت ۶ برای این محصول استفاده نخواهد کرد و برای هماهنگ سازی بیشتر شماره مدل‌های فبلت‌های سری نوت و کهکشانی‌های سری اس خود، آن را با نام نوت ۷ روانه‌ی بازار خواهد کرد. همانطور که در انتهای این ویدیو نیز مشاهده کردید، تاریخ رونمایی از گلکسی نوت ۷ به روز دوم ماه آگوست (دوازدهم مرداد ماه) و در رویداد Unpacked سامسونگ در ایالت نیویورک آمریکا محول شده است و احتمالا عرضه‌ی عمومی در بازار نیز از همان روز آغاز خواهد شد.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*