قلم S Pen گلکسی نوت 7

قلم S Pen گلکسی نوت ۷ با ۳ قابلیت جدید همراه خواهد بود

سامسونگ امسال گلکسی نوت ۷ (Samsung Galaxy Note 7) را یک ماه زودتر روانه بازار می‌کند تا از لحاظ بازاریابی و فروش فرصت بیشتری به نسبت آیفون ۷ اپل داشته باشد. این محصول قرار است در رویداد اختصاصی سامسونگ در نیویورک رسما رونمایی شود. امروز شایعه ای در مورد افزوده شدن ۳ قابلیت جدید به قلم S Pen گلکسی نوت ۷ منتشر شده که در ادامه مطلب به آن خواهیم پرداخت.

قلم S Pen گلکسی نوت ۷ با قابلیت‌های جدید در راه است

اما این قابلیت‌ها چه کاربردی خواهند داشت؟ قابلیت اول قلم S Pen گلکسی نوت ۷ ، Translate (به معنای ترجمه) است. نام این قابلیت کاربرد آن را مشخص می‌کند و به احتمال زیاد با نگه داشتن قلم Galaxy Note 7 بر روی کلمات خارجی، ترجمه آنها نمایش داده می‌شود. بدین ترتیب بدون باز کردن اپلیکیشن‌های جانبی و دیکشنری‌ها می‌توان ترجمه لغات را در اختیار داشت.

دومین قابلیت جدید در قلم S Pen گلکسی نوت ۷ سامسونگ، مگنیفای نام دارد؛ کلمه Magnify در زبان انگلیسی به معنای بزرگ کردن است. به لطف قابلیت مگنیفای در قلم اس پن گوشی نوت ۷، امکان بزرگنمایی هر بخش از صفحه نمایش با نگه داشتن قلم بر روی آن فراهم می‌شود.

در نهایت قابلیت سوم با نام Glance، امکان جابجایی سریع بین اپلیکیشن‌ها را برای کاربر فراهم می‌کند؛ بدین ترتیب پنجره‌ای شناور از برنامه در صفحه نمایش قرار می‌گیرد که با نگه داشتن قلم S Pen گلکسی نوت ۷ بر روی آن، اپلیکیشن مربوطه باز خواهد شد.

با توجه به ضد آب بودن گوشی نوت ۷ سامسونگ، احتمالا کاربران این موبایل امکان نوشتن بر روی آن در داخل آب را نیز خواهند داشت. البته هنوز خبری در این زمینه منتشر نشده است و در این باره مطمئن نیستیم. در ادامه توجه شما را به گالری تصاویر این قابلیت‌های جدید جلب می‌نماییم:

گلکسی نوت ۷ به زودی در تاریخ دوم آگوست ۲۰۱۶ در رویداد شهر نیویورک رونمایی می‌شود. به نظر شما سامسونگ چه قابلیت‌های دیگری را در این محصول قرار داده است؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*