گوشی گلکسی Note 7

گوشی گلکسی Note 7 سامسونگ از سوم آگوست پیش فروش می‌شود؟ (شایعه)

کمتر از ۲۴ ساعت تا رونمایی از گوشی گلکسی Note 7 سامسونگ در نیویورک زمان باقی مانده است و هنوز هم شاهد انتشار گزارشات جدیدی از این فبلت پرچمدار هستیم. منبعی ناشناخته که ادعا می‌کند از کارکنان اپراتور ورایزون است این بار اطلاعاتی پیرامون تاریخ پیش فروش و عرضه گوشی گلکسی Note 7 سامسونگ (Samsung Galaxy Note 7) را در اختیارمان قرار داده است.

گوشی گلکسی Note 7 در نوزدهم آگوست رونمایی و عرضه می‌شود؟

طبق اطلاعات لو رفته توسط این منبع ناشناس، اپراتور ورایزن (Verizon) پیش فروش گوشی نوت ۷ سامسونگ را از سوم آگوست، یک روز بعد از رونمایی آن در رویداد نیویورک، آغاز می‌کند. در گذشته نیز شایعاتی مبنی بر امکان پیش خرید گوشی گلکسی Note 7 بلافاصله پس از رونمایی آن در روز سه شنبه منتشر شده بودند.

قطعا یکی دیگر از بخش‌های رویداد امروز سامسونگ، مربوط به نسخه جدید هدست واقعیت مجازی گیر وی آر (Samsung Gear VR) برای گلکسی نوت ۷ خواهد بود. طبق اطلاعات منتشر شده توسط این منبع ناشناخته، هدست جدید واقعیت مجازی سامسونگ در چهارم آگوست به سرویس ورایزون خواهد رسید. نسخه کنونی هدست گیر وی آر سامسونگ از پورت یو اس بی نسخه سی در گوشی نوت ۷ این شرکت پشتیبانی نمی‌کند و کاربران باید از هدست جدید سامسونگ در این فبلت پرچمدار استفاده کنند. زاویه دید هدست Gear VR سامسونگ نیز از ۹۶ به ۱۱۰ درجه ارتقا یافته است.

طبق متن منتشر شده در این گزارش، پد‌های شارژ بیسیم گوشی نوت ۷ سامسونگ در تاریخ چهارم آگوست به ورایزون ارسال می‌شوند. در نهایت گلکسی نوت ۷ سامسونگ در تاریخ ۱۹ آگوست روانه بازار می‌شود. در ادامه توجه شما را به متن لو رفته سرویس ورایزون در مورد محصولات سامسونگ جلب می‌نماییم:

تاریخ‌های مهم:

  • دوم آگوست (۸/۲) – سامسونگ محصول جدید خود را معرفی می‌کند
  • سوم آگوست (۸/۳) – پیش فروش محصول آغاز می‌شود
  • سوم آگوست (۸/۳) –  محصول جدید به بازارهای مختلف می‌رسد
  • چهارم آگوست (۸/۴) – هدست گیر وی آر جدید ارسال می‌شود / پدهای شارژ بیسیم ارسال می‌شوند
  • نوزدهم آگوست (۸/۱۹) – محصول رونمایی می‌شود

متاسفانه جهت محافظت از موقعیت منبع لو دهنده، تصویر اصلی این اطلاعیه لو رفته منتشر نشده است. اما با این حال اطلاعات این خبر به نظر حقیقی هستند. به هر حال چیزی تا رونمایی از این محصول باقی نمانده است.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*