آپدیت پوکمون گو حالت ذخیره‌ی انرژی را غیر فعال می‌کند

آپدیت پوکمون گو حالت ذخیره‌ی انرژی و سیستم ردیابی رد پا را غیر فعال می‌کند

همانطور که احتمالا می‌دانید، چندی پیش جدیدترین نسخه‌ی بازی محبوب واقعیت افزوده‌ی این روزها‌ی نیانتیک و نینتندو وارد بازار شد تا اولین آپدیت پوکمون گو که دارای قابلیت‌های جدید است، به طور رسمی در اختیار کاربران و بازیکنان بیشمار این عنوان محبوب در این روزهای داغ تابستانی قرار بگیرد.
این نسخه تغییرات کاربردی و فنی زیادی داشته است که همه‌ی آنها در گیم پلی شما نقش مستقیم خواهند داشت، اما احتمالا اکثرشان را به وضوح مشاهده نخواهید کرد. شاید بتوانیم اولین و بزرگترین تغییر در آپدیت پوکمون گو (Pokemon Go) را حذف شدن حالت ذخیره‌ی انرژی باتری برای نسخه‌ی آی او اس بدانیم. به هر دلیلی از این پس دیگر کاربران آی او اس قادر نخواهند بود که این حالت را بر روی دیوایس‌های خود فعال کنند و مصرف انرژی باتری را پایین بیاورند؛ بنابراین وقت آن رسیده است که روشنایی صفحه را پایین بیاورد و البته یک پاور بانک جانبی نیز می‌تواند گزینه‌ی مناسبی برای جبران این کمبود باشد!

البته تعداد زیادی از کاربران هنگام فعال کردن حالت ذخیره‌ی انرژی با هنگ کردن و عدم پاسخ‌گویی بازی مواجه می‌شوند، بنابراین احتمال دارد که نینتندو به صورت موقتی و برای رفع مشکلات این حالت، آن را در این آپدیت پوکمون گو حذف کرده و در آینده دوباره‌ی آن را ارائه کند. سیستم ردیابی رد پای پوکمون‌ها نیز در این به‌روزرسانی حذف شده است و توسعه دهندگان نیانتیک تصمیم گرفته‌اند که این قابلیت که بیشتر اوقات هم نتیجه‌ی مطلوبی نداشت را از بازی حذف کنند.

تعدادی از تغییرات کوچکتر و با اهمیت کمتر نظیر امکان سفارشی‌سازی مجدد و با گزینه‌های بیشتر برای کاراکتر مربی، تغییر محل قرارگیری دکمه‌های مربوط به ترانسفر پوکمون‌ها و البته شاید مهمتر از همه، نمایش پیام‌های هشدارهای امنیتی برای عدم ورود به ملک شخصی دیگران و یا مکان‌های حساس و نظامی بعد از هر بار وارد شدن به بازی نیز از دیگر تغییرات آپدیت پوکمون گو هستند.

با آپدیت پوکمون گو دیگر پوکمون‌های قدرتمند خود را از دست ندهید

آپدیت پوکمون گو حالت ذخیره‌ی انرژی را غیر فعال می‌کند

یکی از قابلیت‌های بسیار مهم و کاربردی در نسخه‌ی جدید بازی پوکمون گو این است که شما می‌توانید پوکمون‌های قدرتمند و بهترین نیروهای کلکسیون خود را با تگ مورد علاقه انتخاب کنید تا دیگر آنها به طور اتفاقی و بر حسب تصادف و یا اشتباه، برای پروفسور کارخانه‌ی چسب ارسال نشوند و زحمات شما به طور ناگهانی از بین نرود. همچنین بسیاری از کاربران گزارش داده‌اند که بعد از به‌روزرسانی به نسخه‌ی جدید، پیدا کردن پوکمون‌ها به طور کلی دشوارتر از قبل شده است و برای این که عبارت راهنمای در نزدیکی (nearby) بر روی نقشه برایتان ظاهر شود، باید خیلی بیشتر تلاش کنید و کاملا به پوکمون مورد نظر نزدیک شوید.

همچنین همانطور که نینتندو و نیانتیک به طور مشترک وعده داده بودند، آنها در حال افزایش امنیت سرورهای بازی هستند و در فاز اول این افزایش که در اولین آپدیت پوکمون گو اعمال شده است، اجازه‌ی دسترسی از اکثر اپلیکیشن‌های شخص ثالث گرفته شده است و به همین دلیل تعداد زیادی از نرم افزارهای آنلاین راهنمایی، مکان‌یابی و اسکن محل قرارگیری پوکمون‌ها از این پس دیگر فعالیت نخواهند کرد؛ فعالیت آنهایی هم که فعال هستند با تغییراتی همراه شده و محدودتر خواهد شد.

آپدیت پوکمون گو حالت ذخیره‌ی انرژی را غیر فعال می‌کندبه طور مثال یکی از این اپلیکیشن‌های محبوب، سرویس PokeVision بود که دقایقی پیش و در طی یک توییت به طور رسمی اعلام کرد که فعالیت آنها در حال حاضر متوقف شده است و آنها به تصمیمات و خواسته‌های قانونی نینتندو و نیانتیک احترام خواهند گذاشت. گفتنی است که کاربران آی او اس که دارای آیفون، آیپاد و آیپد با آی او اس ۸.۰ و بالاتر هستند، می‌توانند برای دانلود رایگان نسخه‌ی جدید بازی پوکمون گو به این لینک در اپ استور مراجعه کنند و کاربران اندروید نیز که از اندروید ۴.۴ و بالاتر برخوردار هستند، با مراجعه به این لینک در گوگل پلی می‌توانند آپدیت پوکمون گو را به طور رایگان انجام دهند.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

3 دیدگاه

  1. چرا بعد از آپدیت برگشتم لول یک؟

  2. من که با فیلترشکن هم نتونستم بازیش کنم.