Floating Worlds

جهان های معلق مینیاتوری در حصار شیشه های آزمایشگاهی

جهان های واقعی در توده ای از مشکلات و تنش ها محدود شده اند؛ به حدی که افق های دور دست روشنایی آینده در حال محو شدن هستند. داستان دنیا های مینیاتوری محصور در شیشه های کوچک بسیار متفاوت است. روزا یانگ خالق جهان های کوچک مینیاتوری توانسته تا با هنر خویش دنیاهای خود را به دور از هر گونه کاستی و تیرگی درون شیشه های صاف و زلالی محافظت کند.

روزا دی یانگ هنرمند چیره دست هلندی با به کار گیری خلاقیت خود در طراحی و شکل دهی جهان های مینیاتوری که درون شیشه های آزمایشگاهی محصور شده اند موفق شده است تا دروازه ای جدیدی از هنر مینیاتور را در زندگی و دنیای واقعی ایجاد کند.

Floating Worlds

این هنرمند هلندی در ساخت اثار خود از انواع چوب ها, سنگ های تراش خورده و شن هایی مخصوص بهره می گیرد که جلوه خاصی به اثار او می بخشند. وجود کوچکترین جزئیات مانند برج های کوچک, نمای ساختمان ها و گل های زیبا هنر یانگ را از سایر هنرمندان متمایز میکند چراکه او با دقت و ظرافت خاصی به خلق این دنیا های کوچک محصور می پردازد.

ویژگی عجیبی که ساخته های دست این هنرمند دیده می شود این است که تمام محتویات و اشیا موجود در این لوله های ازمایشگاهی کاملا معلق هستند. شاید یکی از دلایل استفاده روزا یانگ ازاین ویژگی به نمایش دراوردن پایه های سست این جهان فانی است!

Floating Worlds

او با راه اندازی وب سایت شخصی خود اثار و ساخته های گرانبهای خود را در معرض دید عموم قرار میدهد و همچنین قصد دارد تا در آینده ای نزدیک فروشگاهی دنچ و کوچک برای محصولات خود ایجاد کند. به امید روزی که هر یک از ما بتوانیم دنیای کوچک خود را خالی از هر دغدغه و اشفتگی در حصار ذهن خود خلق کنیم تا اسوده تر به حیات ادامه دهیم.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*