دوربین گو پرو هیرو ۵ به جی پی اس مجهز خواهد شد؟

دوربین گو پرو هیرو ۵ به جی پی اس مجهز خواهد شد؟

در دنیای دوربین‌های اکشن و ورزشی، نام کمپانی گو پرو تقریبا شناخته‌‌شده‌ترین برندی است که در ذهن کاربران، فیلمبرداران و ورزشکاران ثبت شده است. به تازگی مشخص شده است که گویا محصول آینده‌ی این کمپانی یعنی دوربین گو پرو هیرو ۵ (Hero5) قرار است سطح کارایی محصولات محبوب این شرکت را از این هم بالاتر ببرد.
علاوه بر ویدیویی که چندی قبل از این محصول لو رفته بود و نمایشگر لمسی آن را برای اولین بار در این سری نشان می‌داد، اطلاعات ثبت شده در تاییدیه‌ی این دوربین در کمیسیون FCC نیز نشان می‌دهد که ارزش خرید گو پرو هیرو ۵ بسیار بالا خواهد بود و حتی دارندگان گو پرو ۴ می‌توانند به راحتی خود را برای خرید این نسل جدید راضی کنند.

کمیسیون ارتباطات فدرال که به تازگی از دوربین هیرو ۵ کمپانی گو پرو میزبانی کرده است، در اسناد مربوط به تاییدیه‌های استاندارد این دوربین آورده است که گو پرو هیرو ۵ دارای یک جی پی اس داخلی خواهد بود. البته هنوز مشخص نیست که این جی پی اس دقیقا قرار است چه امکاناتی را در اختیار کاربران بگذارد، اما مطمئنا تگ گذاری جغرافیایی بر روی تصاویر و ویدیوها و البته دنبال کردن مسیر حرکت کاربر (به طور مثال برای دوچرخه سواران) از جمله کاربردهایی است که می‌توان برای آن متصور شد.

دوربین گو پرو هیرو ۵ طراحی مدرن‌تری خواهد داشت

دوربین گو پرو هیرو ۵ به جی پی اس مجهز خواهد شد؟

علاوه بر جی پی اس، در اسناد FCC آمده است که این دوربین از بدنه‌ی باریک‌تر و سبک‌تری برخوردار خواهد بود که این موضوع مطمئنا باعث آسان‌تر شدن حمل و نصب آن بر روی تجهیزات ورزشی خواهد شد. رابط کاربری گو پرو هیرو ۵ نیز کاملا دستخوش تغییراتی خواهد شد و کاربران می‌توانند استفاده‌ی آسان‌تری از آن داشته باشند.

طبق پستی که کاربری با نام کاربری Konrad-iturbe در شبکه‌ی اجتماعی Reddit منتشر کرده است، این رابط کاربری قرار است کار کردن با منوهای لمسی را آسان‌تر از گذشته در اختیار کاربران بگذارد و مطمئنا این موضوع سرعت عمل در مواقع حساس و حیاتی برای شکار سوژه‌های سریع و موقتی را بالا خواهد برد. همچنین گزینه‌ای به نام GoPro Sniper به گو پرو هیرو ۵ اضافه خواهد شد که البته هنوز مشخص نیست که آیا این قابلیت از طریق یک ابزار جانبی مانند دوربین دوربرد عمل خواهد کرد و یا منظور کمپانی سازنده، چیز دیگری است.

سازندگان اعلام کرده‌اند که دوربین هیرو ۵ با انبوهی از قابلیت‌های جدید و البته با تغییرات گسترده در طراحی قرار است که تا پایان سال جاری معرفی شود و در آن زمان به بررسی کامل این قابلیت‌ها خواهیم پرداخت.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*